×
 x 

0

Zaujal Vás e-shop gardenpardubice.cz se zahradním nábytkem? Oblíbili jste si Garden Pardubice na nákup nejen zahradního nábytku, ale i příslušenství? Sledujete novinky v našem e-shopu? Pak pro Vás máme další sortiment potřeb pro Vaši zahradu.

4. června 2020: Dovolujeme si Vás informovat, že jsme přesunuli náš výdejní sklad z Holic do Pardubic na adresu: Blahoutova 625, Pardubice.

Chcete-li ušetřit na poštovném, můžete si zahradní nábytek nebo jiné zboží po telefonické dohodě na této adrese vyzvednout osobně.

Zaujal Vás e-shop gardenpardubice.cz se zahradním nábytkem? Oblíbili jste si Garden Pardubice na nákup nejen zahradního nábytku, ale i příslušenství? Sledujete novinky v našem e-shopu? Pak pro Vás máme další sortiment potřeb pro Vaši zahradu.

Číst dál: Novinky v nabídce eshopu Garden Pardubice

Babí léto je nádherný čas a trávit ho na zahradě je velice příjemné. Již nás nesužují letní vedra a tak můžeme nerušeně relaxovat po celý den.

Číst dál: Užijte si babí léto se svým zahradním nábytkem

 

Plánujete nový zahradní nábytek či obnovu zahradního nábytku na terasu či zahradu? Sami určitě víte, že je to poměrně drahá investice.
Doporučujeme proto využít nižších cen zahradního nábytku při podzimním výprodeji.

Číst dál: Zahradní nábytek – podzimní výprodej v plném proudu!

Rozhodli jste se doplnit nebo zcela obměnit Váš stávající zahradní nábytek?

Číst dál: Letní výprodej zahradního nábytku

Výrobní společnosti přesouvají svoje výrobní a montážní haly stále více směrem na východ. Ze západní Evropy do Evropy východní, z Evropy východní do Číny a jihovýchodní Asie. Co je k tomu vede?

Číst dál: Zakázkový nábytek z osvědčených kvalitních materiálů

Plastový nábytek tu byl, je a bude. Už dávno ale neplatí, že plastový nábytek vypadá lacině. Naopak, plastový nábytek umí být levný i luxusní zároveň.

Číst dál: Novinka v našem sortimentu: plastový zahradní nábytek

Březen, na zahradu vlezem! Duben, relaxovat tam budem!

Neodkládejte nákup zahradního nábytku a vyberte si z bohaté nabídky plastového zahradního nábytku na stránkách našeho eshopu - Garden Pardubice.

Číst dál: Novinka: plastový zahradní nábytek

Jako každoročně, i letos nás najdete na veletrhu FOR GARDEN 20. - 23. 3. 2014 v Praze ve stánku č. 1D10. Představíme Vám novinky v sortimentu zahradního nábytku a hliníkové pergoly, které již nabízíme několik let.

 

Číst dál: Garden Pardubice na veletrhu ForGarden 2014

Astronomická zima už pomalu končí a jaro nám klepe na okna. Taky už se vidíte na zahrádce, jak ležíte na pohodleném lehátku a relaxujete, zatímco vám někdo servíruje grilovanou pochoutku na váš nový stůl? Ne, tohle nemusí být jenom představa...

Nechte se inspirovat aktuálními novinkami pro rok 2014 eshopu Garden Pardubice.

Číst dál: Novinky v sortimentu zahradního nábytku pro rok 2014

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá