Rady a tipy pro návštěvníky eshopu

Hledáte inspiraci při výběru zahradního nábytku nebo chcete poradit, jak vybrat slunečník, jak pečovat o váš zahradní nábytek nebo jaký je rozdíl mezi zahradním nábytkem ze dřeva či umělého ratanu? V této sekci najdete odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků.

zahradní domek

Jak uskladnit zahradní nábytek, když prší? To je opravdu těžká otázka, pokud na své zahradě nemáte alespoň postavenu zahradní pergolu nebo zahradní domek.

zahradní houpačka

Jestli ještě nemáte zahradní houpačku, potom je nejvyšší čas si ji pořídit. Je to nejen vzpomínka na dětství, ale i zábava a relaxace pro celou rodinu.
Houpání se řadí k nejpříjemnějším aktivitám podporujícím zahnání stresu, odreagování a zdravý rozvoj motorických schopností dětí.

zahradní slunečníky

Zahradní slunečníky jako ochrana před přímým slunečním zářením se používají od nepaměti. Společnost Garden Pardubice má ve své nabídce velice širokou nabídku zahradních slunečníků pro vylepšení posezení na Vaší zahradě nebo terase. Nabídka zahradních slunečníků je opravdu veliká a jistě si vybere každý.

zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení umožní využívat Vaši zahradu i večer, kdy posezení s rodinou a přáteli po náročném dni je velice příjemné. Při výběru zahradního osvětlení musíme brát v úvahu kde se bude osvětlení používat, jaké bude médium (olej, solární energie), dále kvalitu a cenovou náročnost. 

zahradní nábytek

Jaro se kvapem blíží, proto je dobré připravit venkovní posezení s předstihem, abychom až začne opravdové jarní slunečné počasí, mohli neprodleně vyrazit na zahradu nebo si dát kávu na terase.
Zahradní nábytek, který jsme přes zimu uskladnili na suchém místě, můžeme začít připravovat na sezónu.

kovový zahradní nábytek

Těšíte se na léto, když vidíte to sychravé počasí venku? Představte si to sluníčko, zahradu, bazén a možnost posezení s přáteli na zahradě. Nezapomeňte ale na to, že k posezení a relaxaci na zahradě budete potřebovat kvalitní a pohodlný zahradní nábytek.

kvalitní zahradní nábytek

V případě, že si chcete pořídit zahradní nábytek, pak Vám doporučujeme vsadit na kvalitu. Cena je při nákupu zahradního nábytku také důležitá, ale uvědomte si, že nevybíráte nábytek na jednu sezónu, ale chcete, aby Vám zahradní nábytek pár let vydržel a pokud možno stále jako nový.

Péče o dřevěný zahradní nábytek

Aby nám dřevěný zahradní nábytek dlouho a dobře sloužil, je potřeba se o něj náležitě starat a dopřát mu kvalitní péči. Jen tak se nám odvděčí dlouhou službou a hezkým vzhledem.

Plastové zatravňovací dlaždice

Vybíráte zatravňovací dlaždice a nemůžete se rozhodnout, jestli si vybrat zatravňovací dlaždice z betonu či plastu? Zde jsme Vám k rozhodnutí sepsali výhody plastové zatravňovací dlaždice, které pomohou k Vašemu rozhodnutí.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá