×
 x 

0

Březen, na zahradu vlezem! Duben, relaxovat tam budem!

Neodkládejte nákup zahradního nábytku a vyberte si z bohaté nabídky plastového zahradního nábytku na stránkách našeho eshopu - Garden Pardubice.

Výhody plastového zahradního nábytku:

  • Odolný materiál - na výrobu plastového zahradního nábytku se používá vysoce odolný polypropylen. Materiál si udržuje stále svou barvu. Je odolný vůči UV záření a světlu jako takovému. Nemusíte nábytek uklízet ani když přijde bouřka nebo vítr.
  • Výběr - nabídka je tak pestrá, že si vybere každý. Vybírat můžete z plastového nábytku vhodného do moderních exteriérů nebo zvolit nadčasovou klasiku.
  • Cena - plastový nábytek si může dovolit každý a nemusí přitom slevovat ze svých nároků. Hitem je například nábytek, který je vyrobený jako imitace umělého ratanu.
  • Údržba - plastový nábytek je prakticky bezúdržbový. Když už se rozhodnete zahradní nábytek vyčistit, postačí vám mokrý hadřík a případně trochu saponátu (na odolnější špínu).   

Podívejte se například na novinky v nabídce plastových lehátek - vybírat můžete z více barevných provedení a stylů.

Vybírat a kombinovat můžete i z nabídky plastových židlí a pohodlných křesel s polstry, které můžete doplnit prostorným plastovým stolem.

Za zmínku určitě stojí aktuální nabídka sestav plastového nábytku z umělého ratanu. Sady se skládají z 2místné pohovky, stolku a dvou křesel. Stačí se už jenom rozhodnout, jaká barva plastové konstrukce a polstru se nejvíce hodí do vaší zahrádky nebo terasy.

Objednejte si zboží minimálně za 5000 Kč s DPH a budete mít dopravu zadarmo! Vybírat můžete i z nabídky eshopu Zahradni-Nábytek-Výprodej nebo Kvalitni-Zahradní-Lehátka, objednávky sloučit a tím ušetřit na poštovném. Postačí, když objednáte ve stejný den, do poznámky uvedete číslo vaší první objednávky a informujete naši podporu na tel. 777 176 260.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá