×
 x 

0

Plastový nábytek tu byl, je a bude. Už dávno ale neplatí, že plastový nábytek vypadá lacině. Naopak, plastový nábytek umí být levný i luxusní zároveň.

V nabídce obchodu GardenPardubice naleznete nepřeberné množství zahradního nábytku z plastu. Z této bohaté nabídky si musí vybrat každý!

Ještě než vám představíme aktuální novinky v plastovém zahradním nábytku, rádi bychom vám připomněli výhody tohoto materiálu.

Plastový nábytek je:

  • lehký
  • variabilní
  • skladný 
  • v klasickém i moderním provedení
  • snadno udržovatelný
  • odolný vůči světlu, větru i dešti
  • levnější oproti jiným běžným materiálům jako je například umělý ratan

Novinky v plastovém zahradním nábytku pro rok 2014

Zahradní plastové sestavy

Vyhledávaným zbožím jsou plastové sestavy z imitace umělého ratanu. Tyto elegantní sestavy jsou k dostání v kombinaci stolku a rohové pohovky, stolku s rohovou pohovkou a křeslem, stolku s dvoumístnou pohovkou a křesly nebo stolkem a dvěma nebo i čtyřmi křesly. Nejběžnější bývá neutrální šedá a antracitová barva konstrukce (Provence) doplněná polstry ve stejné barvě. Krásná je ale i kombinace hnědého plastu a polstrování v barvě Cappucino nebo béžové. Netradiční a elegantní je sestava z bílého nebo pískového plastu se světlými polstry (Corfu).

Plastové dvou a třímístné pohovky

Pokud už nějaký zahradní nábytek máte nebo se potýkáte s nedostatkem místa, pořiďte si třeba pohodlnou šedou dvoumístnou pohovku s šedými polstry - Corfu Love. Krásná je i třímístná pohovka Corfu Love Max v šedé nebo bílé barvě.

Zahradní nábytek pro děti

Každé malé dítě jistě potěší dětský domek. Například domek Funtivity je vybavený skluzavkou a prolézacím tunelem. V nabídce také máme krásný klasický domeček Magic hnědý, Magic zelený nebo větší Magic villa. A co by to bylo za domeček, kdyby kolem něj nebyla zahrádka a plot? Děti určitě ocení, když jim naservírujete něco dobrého na zub k jejich novému Piknikovému stolu.

Zahradní stoly a židle

Výhodou plastových stolů je že jsou lehké, přenosné a přitom dobře poslouží svému účelu. Vybírat můžete mezi standardními velikostmi stolu Melody v šedé nebo hnědé barvě nebo rozkládacím zahradním stolem Symphony 3, který se dá rozložit až pro 12 osob. No a co by to bylo za stůl bez židli? V našem eschopu najdete jak nabídku židlí různých konstrukcí a barev, tak i stylová křesílka s polstry Montana.

Zahradní lehátka

Odpočinek na zahradě nebo terase vám dozajista zpříjemní pohodlné lehátko. Plastová zahradní lehátka dodáváme v barvě bílé, šedé, hnědé i antracitové a v různých konstrukčních typech.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit - mobil. +420 777 176 260

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá