×
 x 

0

Astronomická zima už pomalu končí a jaro nám klepe na okna. Taky už se vidíte na zahrádce, jak ležíte na pohodleném lehátku a relaxujete, zatímco vám někdo servíruje grilovanou pochoutku na váš nový stůl? Ne, tohle nemusí být jenom představa...

Nechte se inspirovat aktuálními novinkami pro rok 2014 eshopu Garden Pardubice.

Dřevěný zahradní nábytek

Vybírat můžete z dřevěného nábytku vyrobeného z exotických i domácích dřevin, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. V nabídce najdete dřevěné sestavy z české borovice, eukalyptu, bangkirai yellow balau - jehož vlastnosti jsou srovnatelné s teakovým dřevem, ale cena je oproti teaku příznivější (také díky tomu, že si dřevo sami ze zahraničí dovážíme).

Zahradní nábytek z kovu

Nebo se vám spíše líbí hliníkový nábytek? Pak se určitě podívejte na nabídku pohodlných hliníkových zahradních lehátek a hliníkových sestav. Výhodou hliníkového nábytku je jeho skladnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám a samozřejmě jeho moderní vzhled. Materiály, které jsou použity na konstrukci a výplně tohoto nábytku, jsou odolné a nekorodují!

Další alternativou je kovový zahradní nábytek. Podívejte se na novinky tohoto roku. Kovový nábytek se vyznačuje svou pevností, moderním vzhledem a odolností. K jeho údržbě nebudete potřebovat speciální saponáty ani oleje - vystačíte si s kbelíkem s vodou.

Nábytek na terasu z umělého bambusu nebo ratanu

A co takhle ratan? Nábytek z umělého ratanu a bambusu vás může překvapit svojí pevností, vysokou nosností, odolností vůči povětrnostním podmínkám, moderní elegancí a především stálobarevností.

Doplňky na zahradu

Co by to bylo za zahradu bez zahradní houpačky. Klasické i netradiční kovové houpačky vás jistě potěší a pomohou vám relaxovat po náročném dni.

Nezapomeňte se také podívat na vhodné doplňky. Kvalitní podsedáky a polstrování vám pomohou doladit vaše posezení k dokonalosti a také pohodlnosti. Zatímco slunečník vás bude při odpočívání chránit proti dotěrnému sluníčku nebo dešti.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá