×
 x 

0

Výrobní společnosti přesouvají svoje výrobní a montážní haly stále více směrem na východ. Ze západní Evropy do Evropy východní, z Evropy východní do Číny a jihovýchodní Asie. Co je k tomu vede?

Výrobní náklady směrem na východ klesají. Je tam levnější pracovní síla, protože hodinová mzda dělníků je často několikanásobně nižší. Ale také není neznámé, že i kvalifikace pracovníků je nižší. Co musí udělat firmy, které se přestěhovat nemohou? Tyto firmy musí vsadit především na kvalitně odvedenou práci svých kvalifikovaných pracovníků. V neposlední řadě ke kvalitně odvedené práci neodmyslitelně patří osvědčené kvalitní materiály.

Naše zakázková výroba nábytku na výše uvedené spoléhá. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní a mají za léta práce nasbíranou řadu zkušeností. Také si při standardní výrobě nábytku nemůžeme dovolit používat méně kvalitní polské a čínské materiály. V našem truhlářství tyto materiály používáme jen tehdy, když o to zákazníci sami výslovně požádají. Jinak standardně vyrábíme nábytek z osvědčených kvalitních materiálů od českých dodavatelů. Díky tomu naše produkty a služby dosahují takové kvality, že na ně dáváme nejen dvouletou záruku, jak vyžaduje zákon, ale spoléháme na jejich trvanlivost a funkčnost tak, že záruku poskytujeme pětiletou. Naším heslem je náš zákazník, náš pán a musí to být především spokojený zákazník. Nalákat nového zákazníka na nízkou cenu je jedna věc, ale udržet si stávající zákazníky je věc druhá. Zakázková výroba nábytku u nás toho dosahuje tím, že používáme osvědčené kvalitní materiály.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá