×
 x 

0

Výhody vestavěného nábytku jsou jednoznačné. Maximální využití místa je na prvním místě.
Dále můžeme nábytek na míru využít k estetickému a designovému dotvoření interiéru.
Vestavěné skříně pomohou vytvořit jednolitou stěnu, která může být v místnosti vysoce funkční.

Vestavěné skříně šetří místo

Bydlíte-li v bytě s menším počtem metrů čtverečních, jistě oceníte jakýkoliv nábytek, který maximálně využije určené prostor. Zvláště v ložnicích, které obvykle nebývají moc rozlehlé, oceníme velkokapacitní úložné prostory.

Jestliže je místnost určená pro ukládání oblečení nebo jiných potřebných věcí umístěná v podkroví, jistě se nám nepodaří najít v obchodě s nábytkem přesně ten rozměr a zkosení, které potřebujeme. V tomto případě využijeme vestavné skříně a celý určený prostor necháme pro její realizaci. Esteticky to bude působit velmi hezky a praktická stránka věci je též nezanedbatelná.

Vestavěná skříň v předsíni

Málokdo si může dovolit velkou předsíň, která spíše připomíná halu. Většinou jsou předsíně malé a o úložné prostory je v nich nouze. V tomto případě si pořídíme vestavěnou skříň a pro účely úložného protoru využijeme každý centimetr až ke stropu. Ucelená stěna v jednom stylu působí jednolitě a podle zvoleného designu může být buď zdůrazněna nebo spíše působit nenápadně.

Vestavěná skříň v ložnici

Ložnice bývá tou nejčastější místností, kde se vestavné skříně nacházejí. Díky důmyslnému systému vnitřního vybavení pojme maximální množství oblečení a horní patra mohou sloužit k uskladnění méně často používaných kusů oděvů.

Kdekoliv v domě, kde je zabudovaná vestavěná skříň, můžeme využít její posuvné dveře jako zrcadlo. Tento oblíbený efekt posuvných dveří je praktický, navíc opticky zvětšuje prostor a využívá jeden prostor ke dvěma účelům.

Realizace nábytku na míru

Nechat si vyrobit nábytek na míru je mnohdy krok do neznáma a jen odborníci se zkušenostmi mohou splnit očekávání náročných zákazníků.

Truhlářství Anta, s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi a kvalitně odvedená práce je u ní samozřejmostí.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá