×
 x 

0

Pořizujete si nové bydlení a koukáte po vybavení domácnosti? Má Váš dům či byt nevyužité místo, protože se tam typové skříně nebo skříňky nevejdou? Nechte si vyrobit vestavěnou skříň přímo na míru. Využijte na maximum veškeré místo, které doma máte a už nebudete muset řešit úložné prostory.

Nechte si vyrobit netradiční řešení vestavěné skříně pro jakýkoliv prostor ve Vaší domácnosti a utvořte tak i hezký design Vašeho domova. Každá místnost potřebuje nějaký úložný prostor a ne všude by se Vám typové skříně hodily. Vestavěnou skříň můžete využít na cokoliv, ať už na ukládání CD, uložení dokumentů, skla, oblečení, dětských hraček atd.

Jaké jsou výhody vestavěných skříní

Výhod vestavěných skříní je opravdu mnoho, my Vám tu popíšeme ty nejdůležitější:

  • moderní vzhled - využijte vestavěnou skříň nejen jako úložný prostor, ale i jako moderní doplněk Vašeho bydlení
  • maximální využití každého prostoru - i prostor, o kterém jste si mysleli, že nelze využít využijete díky vestavěné skříni
  • posuvné dveře - nevyžadují manipulační prostor před skříní jako klasicky otevírací dveře
  • výběr materiálu - nemusíte se podřizovat jako u typové skříně, vyberete si materiál dle svého přání
  • výběr dekoru - vyrobíme Vám vestavěnou skříň podle vašich potřeb, aby zapadla do zbytku nábytku
  • vnitřní systém - sami si zvolíte uspořádání vnitřní skříně

Výhod vestavěných skříní je opravdu mnoho. Déle už se nerozmýšlejte a kontaktujte nás, my Vám skříň Vašich snů vyrobíme. Naše zakázkové truhlářství Anta má dvacetiletou praxi, a proto víme, že požadavky zákazníků jsou opravdu rozmanité. Na našich stránkách se můžete podívat na galerii námi vyrobených vestavěných skříní.

Vyrobíme nejen vestavěné skříně

Vyrobíme pro Vás na zakázku nejen jakoukoliv vestavěnou skříň v jakémkoliv rozměru, ale vyrobíme i kuchyň na míru, dřevěné schody, interiérové dveře a atypický nábytek na míru. Dodáme Vám nábytek nejen pro Vaši domácnost, ale i pro obchod, restauraci i hotel.

Na domluvené schůzce vše zaměříme, poradíme s výběrem úchytek, kování i spotřebičů. Jsme tu pro Vás!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá