×
 x 

0

Bohužel jsme se už s létem museli rozloučit, ale právě teď přichází doba, kdy plně využijeme vnitřní bazén. Nic nepovzbudí člověka tak, jak vykoupání ve vlastním vnitřním bazénu, u kterého může také relaxovat. Váháte, jaký nábytek pořídit k vnitřnímu bazénu? Zkuste relaxační lehátka!

Lehátka u vnitřního bazénu

Představte si, že se po plavání položíte na lehátko a budete příjemně odpočívat.
Tuto představu můžete zrealizovat a pořídit si lehátko ze sortimentu zahradního nábytku.

Kovová relaxační lehátka

U vnitřního bazénu se budou skvěle vyjímat kovová relaxační lehátka. Svým vzhledem působí velice lehce a vzdušně, přitom jsou bytelná a pevná. Kovová konstrukce z hliníku nebo oceli je vyplněna textilií v různých barvách.

Pro svůj odpočinek si můžete vybrat polohovací relaxační lehátko nebo naklápěcí relaxační lehátko.

Ratanová relaxační lehátka

Jestliže chcete ke svému vnitřnímu bazénu přinést kousek přírody, zaměřte se na relaxační lehátka z umělého ratanu. Jednoduchý a nadčasový design propůjčují těmto lehátkům široké využití a možnost kombinovat je s různými styly.

Umělý ratan se může různě barvit, ale stále bude působit přirozeně a přírodně. Ratanová lehátka k vnitřnímu bazénu jsou osobitá, přitom nenarušují okolní prostředí.

Bambusová relaxační lehátka

I umělý bambus má své místo v interiéru. Pro maximální pohodlí u bazénu si vyberete relaxační lehátko z umělého bambusu, protože díky své hliníkové konstrukci je lehké na přenášení, ale výplet z umělého bambusu tuto kovovou konstrukci maskuje, takže působí naprosto přírodně.

Lehátka ve výprodeji

Sezónní výprodej v Garden Pardubice nabízí mnohé kousky zahradního nábytku se slevou.
Proč nenakoupit teď výhodně a na jaře se netěšit z nového nábytku?
Jestliže budete chtít oživit svůj venkovní bazén, určitě mu budou slušet dřevěná relaxační lehátka ze dřeva bangkirai yellow balau.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá