×
 x 

0

Zařizování domu či bytu nábytkem může být leckdy zábavné. Zvlášť, pokud si opravdu můžete vybrat, co se vám líbí, nebo se vám podaří koupit zahradní nábytek se slevou a do interiéru pořídit nábytek na míru!

Nábytek do interiéru s atypickými požadavky

Jestliže jste již vyčerpaní sháněním nábytku do vašeho bytu, kde ani jeden rozměr není standardní, určitě oceníte tip na atypický nábytek do interiéru.

Interiérový nábytek na míru podle vašeho přání vám nejlépe zhotoví v zavedeném truhlářství, kde pracují opravdoví mistři svého řemesla. Samozřejmostí je možnost komplexního návrhu interiéru ve spolupráci s bytovým architektem.

Truhlářství Anta, s.r.o. pro vás zajistí výrobu drobného nábytku, jako jsou dětské postýlky, komody, police nebo závěsné skříňky. Dále se specializuje na výrobu kuchyní na míru a vestavných skříní.

Ve svých realizacích se truhlářství může pochlubit precizně zpracovanými schodišti nebo interiérovými dveřmi.

Kuchyně na míru

Zařídit vkusně a účelně kuchyň není otázkou jedné návštěvy v obchodě. Vše se musí důkladně promyslet a zvážit všechny možné situace, které mohou při přípravě jídel nastat.

Zařizování kuchyně děláme většinou jednou nebo dvakrát za život, proto nedokážeme nabrat tolik zkušeností jako ti, kteří návrhy kuchyní řeší dnes a denně.

Jestliže zvolíte variantu kuchyně na míru v truhlářství Anta, s.r.o., budete si moci pro výrobu kuchyňské linky vybrat z různých materiálů (lamino, dýha, masiv, MDF desky) a pro pracovní desku zvolit HPL (vysokotlaký) laminát, přírodní kámen nebo umělý kámen.

Vestavné skříně na míru

Renomované truhlářství ve svém sortimentu samozřejmě nabízí vestavěné skříně na míru. Mnohé ložnice se nacházejí v podkroví, kde je šikmý strop, takže zde vestavná skříň na míru najde to pravé uplatnění.

Maximální využití prostoru spolu s decentním a vkusným návrhem nábytku na míru vám přinese spokojenost při užívání!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá