×
 x 

0

Prát se musí, a když máte malé děti, pak určitě víte, že Vám pračka pere téměř bez ustání. Lámete si ale občas hlavu s tím, kolik vody a elektriky spotřebujete? Další položkou, kterou pro praní prádla potřebujete, je prací prášek a aviváž. Vše stojí ale nemalé peníze a tím spíš, když chcete prát s kvalitními pracími prostředky.

Perete v pracím prášku nebo máte raději prací gely či prací gelové kapsle? Každé má své výhody a každému z nás vyhovuje něco jiného. V našem e-shopu si vybere každý dle svých potřeb.

Připadá Vám, že spoustu svého času ztrácíte hledáním slev a četbou různých letáku jen proto, abyste kvalitní prací prostředky kupovali levně nebo ve slevě? Právě pro Vás jsme připravili naše stránky. Už se nebudete muset zabývat hledáním slev a budete se v klidu moci věnovat jiným, důležitějším věcem.

Značkové prací prostředky

Nemusíte se bát, že bychom Vám na úkor peněz nabízeli nekvalitní prací prášky a aviváže. Naše zboží je značkové (například Persil, Ariel, Lenor) a odpovídá těm nejkvalitnějším pracím prostředkům. Pokud máte zkušenosti jen s levnými pracími prostředky, pak si jednou udělejte radost a dopřejte si prací prášek a aviváž z našeho e-shopu www.mocdobre.cz a uvidíte ten rozdíl. Prádlo bude nejen svěží a voňavé, ale také se Vám bude daleko lépe žehlit a posléze nosit.

Na našich stránkách Vám nabídneme mimo pracích prášků a aviváží i další zboží za super ceny. Podívejte se na potřeby do myčky, dále pak na vlasovou kosmetiku, pánskou kosmetiku či potřeb do WC nebo také vynikající kávu.

Poštovné zdarma

Říkáte si, že když ušetříte na nakoupeném zboží, pak Vás ale budou stát další peníze poštovné a balné, proto nákup na našich stránkách raději vzdáte? Pak čtěte dál! Při nákupu na našich stránkách mocdobre.cz nad 999 korun včetně DPH od nás získáte dopravu zcela zdarma. A to už se vyplatí, co říkáte?

Zboží vždy k dispozici

Jakékoliv zboží, které na našich stránkách najdete, máme k dispozici na skladě, tudíž nebudete na svůj balík od nás čekat do doby, než zboží naskladníme, jak tomu bývá na jiných stránkách. Pokud nám zboží dojde, ihned ho stahujeme z prodeje.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá