×
 x 

0

I přesto, že nám podzim dopřává příjemného počasí, díky kterému můžeme na naši zahradě trávit ještě mnoho času, mají ostřílení zahradníci a zahradnice své království připravené na zimu. Na zahradě již není tolik práce, a tak máte konečně čas zasednout a vybrat si své vánoční dárky z našeho širokého zahradního sortimentu.

A jaký sortiment Garden Pardubice nabízí?

V našem e- shopu gardenpardubice.cz najdete kompletní vybavení na zahradu a zahradní doplňky:

  • Zahradní nábytek:

    Chcete si pořídit kvalitní, ale cenově dostupný dřevěný zahradní nábytek? Máme pro Vás ideální řešení - nabízíme kvalitní masivní dřevěný nábytek na zahradu z dřeviny Bangkirai Yellow Balau. Tato dřevina má stejné vlastnosti jako teak, ale je cenově dostupnější.

    Dále si můžete pořídit kovový, ratanový, bambusový nebo plastový zahradní nábytek.

  • Zahradní houpačky : je ten pravý čas, abyste si pořídili zahradní houpačku a užili si pohled na Vámi vybudovanou oázu klidu i z jiného úhlu.
  • Zahradní osvětlení pro Vás máme ve dvou různých variantách, a to solární nebo olejové.
  • Zahradní slunečníky jsou ideálním dárkem pro všechny, kdo se rádi schovají před slunečními paprsky, v nabídce máme různé velikosti i tvary.

V naší nabídce je mnoho dalšího zahradního sortimentu jako zahradní sprchy, květináče, dětské domečky, zahradní domky nebo infrasauny a mobilní vířivky.

Pečlivě si vyberte z naší nabídky a objednejte do 15.12, abychom Vám dárky pod stromeček doručili se 100% jistotou.

Proč si vybrat právě náš e-shop Garden Pardubice?

Náš eshop Garden Pardubice získal prestižní certifikát Ověřeno zákazníky od internetového srovnávače Herueka.cz, čímž jsme dokázali, že naši práci děláme profesionálně a poctivě.

Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami

V našem internetovém obchodě Garden Pardubice naleznete vše pro zvelebení vaši zahrady. V případě dotazů vám rádi poradíme a pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše nákupy, kolektiv Garden Pardubice.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá