×
 x 

0

 

Náš e-shop Garden Pardubice nabízí výběr kompletního vybavení na zahradu a zahradní doplňky. Veškerý náš sortiment je vhodný jako dárek pod vánoční stromeček.

Co vše na našem e-shopu Garden Pardubice naleznete?

Můžete si vybrat z široké nabídky zahradního nábytku z různých materiálů.
Naši chloubou je dřevěný zahradní nábytek ze dřeva bangkirai yellow balau. Což je dřevina s obdobnými vlastnostmi, jako je teak, ale s daleko přijatelnější cenou. Nabízíme také zahradní nábytek z kovu, ratanu bambusu nebo plastu.

Vaše blízké jistě potěší dárek v podobě zahradní houpačky, ve které budou moci relaxovat a odpočívat. K odpočinku se také hodí naše zahradní lehátka nebo stany. Stejně tak i zahradní slunečníky, které vás ochrání před slunečními paprsky a dopřejí vám odpočinku v parném létě. Garden Pardubice také nabízí další zahradní sortiment, jako jsou zahradní sprchy, zahradní domky nebo květináče.

Vaše děti budou nadšené z Vánočního dárku ve formě zahradního domku, ve kterém si budou moci hrát a zažívat svá tajná dobrodružství.

Pro náročnější z vás máme k dispozici infrasauny a mobilní vířivky, díky kterým z vašeho domova vytvoříte oázu klidu a pohody.

Pečlivě si vyberte z naší nabídky a objednejte do 15.12, abychom Vám dárky pod stromeček doručili se 100% jistotou.

Proč si vybrat právě náš e-shop Garden Pardubice?

Náš eshop Garden Pardubice získal díky svým zákazníkům prestižní certifikát Ověřeno zákazníky od internetového srovnávače Herueka.cz. Tento certifikát je pro nás důkazem, že naši práci děláme profesionálně a poctivě.

Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami

V našem internetovém obchodě gardenpardubice.cz naleznete vše pro zvelebení vaši zahrady. V případě dotazů vám rádi poradíme a pomůžeme. Těšíme se na vaše nákupy, kolektiv Garden Pardubice.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá