×
 x 

0

 

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy přemýšlíte, co koupit pod stromeček sobě nebo svým blízkým? Máme pro vás zaručený tip. Pořiďte si ratanové zahradní lehátko od společnosti Garden Pardubice.

Jaké jsou výhody ratanového lehátka?

Umělý ratan je na vrcholu popularity, protože se hodí nejen na zahradu nebo terasu, ale také do interiéru zimní zahrady. Díky jejich hliníkové konstrukci jsou velice lehká a na údržbu minimálně náročná. Umělý ratan je věrná kopie ratanu přírodního, ale oproti přírodnímu si můžete vybrat z barevných odstínů.

Hlavní výhodou nábytku z umělého ratanu je jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. Na rozdíl od přírodního ratanu se neláme a nepodléhá nepřízni počasí a díky tomu je jeho životnost opravdu dlouhodobá.
Díky těmto vlastnostem můžete bez obav nechat lehátko z umělého ratanu venku a poté jej jen otřete vlhkou utěrkou.

Užijte si nevšední pohodlí na své zahradě

Ratanová lehátka uspokojí i ty nejnáročnější a zároveň budou ozdobou vaši zimní zahrady, letní pergoly nebo doplní klidovou zónu u bazénu.

Podívejte se na naši nabídku ratanových lehátek a objednejte si do 15.12, abychom Vám dárky pod stromeček doručili se 100% jistotou.

Proč si vybrat právě e-shop Garden Pardubice?

Společnost Garden Pardubice získala prestižní certifikát Ověřeno zákazníky od internetového srovnávače Herueka.cz, a to především díky našim zákazníkům.

Navštivte náš eshop a přesvědčte se sami

V našem internetovém obchodě Garden Pardubice naleznete vše pro zvelebení vaši zahrady. V případě dotazů vám rádi poradíme a pomůžeme. Těšíme se na vaše nákupy, kolektiv Garden Pardubice.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá