×
 x 

0

Přemýšlíte o pěkném a hodnotném dárku k Vánocům pro celou rodinu?
Potom je sestava zahradního nábytku tím správným a hodnotným dárkem, který jistě Vaše rodina ocení při odpočinku či setkáních s přáteli.

V nabídce internetového obchodu gardenpardubice.cz najdete tu správnou sestavu zahradního nábytku, která splní Vaše přání a potřeby.

Jaký vybrat zahradní nábytek?

Garden Pardubice nabízí kvalitní a krásný zahradní nábytek:

  • Dřevěný zahradní nábytek

   Vybrat si můžete celou sestavu dřevěného nábytku nebo jednotlivé kusy z kvalitního exotického dřeva bangkirai yellow balau, které je vysoce odolné proti povětrnostním vlivům. Pokud si nevyberete sestavu z nabídky, je možné si vytvořit sestavu vlastní z jednotlivých kusů židlí, křesel stolů kulatých, oválných, čtvercových, obdélníkových či skládacích. Dále jsou v nabídce ještě servírovací stolky, zahradní lehátka, podnožníky apod.
  • Kovový zahradní nábytek

   Sestavy kovového nábytku nabízíme s výpletem z umělého ratanu nebo umělé textilie. Má velmi lehkou konstrukci, nevyžaduje téměř žádnou údržbu, odolává povětrnostním vlivům, nepodléhá korozi a lze ho snadno rozmontovat při skladování. V případě, že si nevyberete z nabízených sestav, můžete si vytvořit sestavu vlastní z nabídky jednotlivých komponentů dle Vašich potřeb a přání.
  • Ratanový zahradní nábytek

   Sestavy zahradního nábytku z umělého ratanu jsou stylové a moderní s velmi lehkou kovovou konstrukcí. Pro svůj luxusní vzhled je hitem posledních sezon.
   Jeho kovová konstrukce nerezaví, výplet z plochého PE ratanu je odolný proti vodě a díky UF filtru nemění barvu na sluníčku. V nabídce jsou nejen celé sety zahradního nábytku, ale je možné si objednat samostatné židle a křesla včetně stolků, lehátek, podnožníků apod. dle potřeb a přání zákazníků.
  • Bambusový zahradní nábytek

   Zahradní nábytek z umělého bambusu značky LE BLANC nebo PARIS a MONAKO, se řadí mezi exkluzivní zahradní nábytek s vyšší pořizovací cenou pro ty nejnáročnější zákazníky. Nabízen je v sestavách v různém barevném provedení a jako doplněk jsou zahradní lehátka včetně elegantních polstrů.
  • Plastový zahradní nábytek

   Zahradní nábytek z plastu je z vysoce odolného polypropylenu, je naprosto bezúdržbový, ve zcela přijatelných cenových relacích.
   Je velmi lehký, snadno smontovatelný a odolný vůči povětrnostním vlivům, vodě i UV záření. V nabídce je v různobarevných sestavách nebo je možné si vybrat jednotlivé komponenty a vytvořit si sestavu plastového nábytku i se zahradními lehátky dle svých potřeb a přání.

Darujte k Vánocům sestavu zahradního nábytku dle Vašich představ, přání a potřeb. Uděláte radost celé rodině.

   
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá