×
 x 

0

V současném ročním období, kdy snad každého z nás přepadne podzimní splín a touha po teple a slunci, máte jedinečnou možnost jak dobít ztracenou energii nebo předejít sezónním onemocněním. Řešením pro vás jsou infrasauny od Garden Pardubice, které mají pozitivní vliv na lidskou psychiku.

Proč se saunovat?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Pravidelné saunování má blahodárné účinky na Vaše zdraví, jeho preventivní účinek je obecně znám. Lidé, kteří se opakovaně saunují, jsou odolnější proti nachlazení, kašli, rýmě a nemocem v tomto sychravém období podzimu a zimy. Vaše obranyschopnost se tak několikanásobně zvýší.

Co je infrasauna.

Stejně jako klasická sauna prohřívá infrasauna celé tělo. Je modernější alternativou ke klasickým saunám, jako je finská nebo vlhká ruská sauna. Infrasauna prohřívá organismus pomocí infračervených paprsků, které mají blahodárné účinky na:

  • krevní a kardiovaskulární oběh, které se posílí
  • uvolnění svalů a napětí těla
  • detoxikaci organismu
  • spalování kalorií

Jak se saunovat v infrasauně?

Princip saunování v infrasauně je odlišný oproti klasickým saunám. V infrasauně se prohříváme 30 - 45 minut v jednom kuse. Po tomto ohřátí organismu již nedochází k jeho ochlazování, ale k osprchování. Saunování probíhá při 30 – 60 °C a díky tomu je vhodnou variantou pro osoby se zdravotním omezením. Předehřátí infračervené kabiny trvá přibližně 5 – 10 minut, což je oproti klasické sauně méně energeticky náročné.

Udělejte maximum pro své zdraví a pořiďte si do své domácnosti infrasaunu, která je nejen zdraví prospěšná, ale také ozdobí váš domov. Naše infrasauny jsou od renomované společnosti Hanscraft, jejíž výrobky se vyznačují elegantním a luxusním vzhledem a jsou s plně automatizovaným výrobním procesem.

Garden Pardubice:

V případě Vašich dalších dotazů nebo zájmu o objednávku infrasauny nás kontaktujte, rádi zodpovíme Vaše otázky a pomůžeme s výběrem vhodné infrasauny přímo pro Vás.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá