×
 x 

0

Pro své zákazníky se snažíme dělat maximum, spokojenost je pro nás velmi důležitá. V našem e-shopu gardenpardubice.cz nakoupíte kvalitní vybavení na svou zahradu, zahradní pergolu či do zimní zahrady. Chceme, aby pro Vás byl váš domov útočištěm a zdroj, kde můžete načerpat sílu a relaxovat, proto jsme se rozhodli, že rozšíříme náš sortiment o vířivky a sauny. Teď už se Vám z domu nebude chtít odcházet vůbec.

Kvalitní sauny a vířivky

Nastává období zimy a to čas na nachlazení jak stvořený. Podpořte svou imunitu díky saunování! Slyšeli jste už o blahodárném účinku sauny na organismus? Že nemáte čas na pravidelnou návštěvu sauny nebo Vás nebaví chodit do přeplněných saun?
Pořiďte si saunu domů a nebudete litovat!

V našem internetovém obchodě Garden Pardubice si můžete nově vybrat z 12 typů infrasaun, které se pyšní nejen kvalitou, ale i luxusním vzhledem.

Infrasauna

Garden Pardubice nabízí infrasauny firmy Hanscraft, které splňují tu nevyšší kvalitu. Infrasauna je box vybavený panelem, který vydává infračervené záření a tím skvěle prohřívá lidský organismus. Luxusní a elegantní vzhled infrasauny dodává dřevo, kterým je sauna obložena.

Jaký prospěch má infračervené záření na člověka?

Prospěšnost infračerveného záření je pro člověka opravdu velká:

  • díky zahřátí vzniká pocení, díky kterému odchází z těla škodlivé látky
  • po prohřátí je naše pokožka hebká, vláčná a čistá
  • spalujeme kalorie
  • uvolnění svalů a napětí těla
  • zlepšíme tím náš kardiovaskulární systém a krevní oběh

Mobilní vířivka

Aby jste se mohli opravdu uvolnit a užít si chvíle pohody, pak pro Vás máme další novinku, která se skrývá v mobilní vířivce. Na výběr máte ze 6 typů mobilních vířivek, díky kterým poznáte, jak se žije v luxusu. Vybrat si můžete mobilní vířivky, které se dají umístit nejen na zahradu, ale i do volného prostoru v zimní zahradě či terase.

Jakmile se ponoříte do světa bublinek a necháte si masírovat celé tělo zjistíte, že bez vířivky si již život nedokážete představit. Využití mobilní vířivky najde celá rodina.

Nenechte se připravit o chvíle pohody a relaxu a navštivte naše stránky gardenpardubice.cz, kde si vyberete vše potřebné nejen pro zahradu, ale i prostředky pro relaxování po těžkém dni v práci.
Chcete-li poradit s výběrem nebo se jen zeptat, kontaktujte nás.

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá