×
 x 

0

Máte rádi návštěvy? Jste nadšeni, když se k Vám návštěvy hrnou v zástupech? Nemáte rádi samotu, a proto zvete na návštěvu často své přátele, obzvláště pak v létě na zahradu? Pak určitě znáte tu situaci, že obyčejný stůl je často velmi malý. Kam dát všechno to pohoštění, když místa na stole ubývá s každým talířem čí šálkem kávy? Vyřešte tuhle situaci jednou pro vždy. Pořiďte si rozkládací zahradní stůl, s velkým stolem Vás nezaskočí žádná návštěva.

Rozkládací stoly

S každou návštěvou, která Vás čeká, se obáváte toho, kam všude zase budete muset rozmístit pohoštění, protože na Vás stůl se to jako obvykle nevejde? Díky novému rozkládacímu zahradnímu stolu z našeho e-shopu už toto dilema řešit nebudete muset.

Garden Pardubice nabízí kvalitní rozkládací zahradní stoly ze dřeva bangkirai yellow balau.

Zahradní nábytek ze dřeva bangkirai yellow balau je velmi odolný proti povětrnostním podmínkám stejně jako teakový zahradní nábytek, avšak lze jej pořídit za nižší cenu. Cena je také ovlivněna tím, že si dřevěný zahradní nábytek dovážíme sami.

V nabídce e-shopu Garden Pardubice máte širokou nabídku nejen zahradních rozkládacích stolů, ale můžete u nás nakoupit i další druhy nábytku.

Jsme si vědomi toho, že ne každému zákazníkovi se líbí obdélníkový tvar stolu, proto u nás najdete i stůl oválný popřípadě kulatý.

Jak pečovat o dřevěný nábytek?

Pro stále krásný vzhled Vašeho dřevěného zahradního nábytku je potřeba se o nábytek náležitě starat. Měli byste dřevěný nábytek napouštět olejem a v případě potřeby ho i před napouštěním olejem ještě přebrousit jemným brusným papírem. Existuje i dřevěný nábytek, u kterého se nemusíte trápit s údržbou. Bezúdržbovou dřevinou je například dřevo teakové nebo bangkirai yellow balau.

S nábytkem z Garden Pardubice budete nadmíru spokojeni. Nabízíme Vám i možnost ušetření peněz. Nahlédněte do sekce Výprodej zahradního nábytku, kde můžete najít i zahradní rozkládací stoly za bezkonkurenční ceny ve velmi vysoké kvalitě.

Déle již neváhejte a objednejte si zahradní rozkládací stůl ještě dnes! Nevadí, že není léto, posezení s přáteli můžete mít například v zimní zahradě, kde umístíte i Váš zahradní nábytek.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá