×
 x 

0

Chcete zabránit tomu, aby se z vaší příjezdové cesty stala blátivá stezka? Potřebuje zpevnit zatravněnou plochu? Položte zatravňovací dlaždice a plácnete dvě mouchy jednou ranou. Zpevníte žádanou plochu a dovolíte trávníku růst.

Konec blátivé cesty

Zatím to venku nevypadá, že by zem zamrzla, takže se často brodíme rozmáčenou cestou, na botách nám ulpívá bláto a znečišťujeme si buď interiér auta nebo vstupní místnost v domě. Zabránit tomuto nepohodlnému pohybu před vlastním domem dokážete se zatravňovacími dlaždicemi. Vydatně zpevní plochu, stanou se pojezdovým místem a navíc nemusíte slevit ze své touhy po krásném trávníku. Se ztravňovacími dlaždicemi neděláte kompromisy.

Okrasný trávník k parkování

Se zatravňovacími dlaždicemi vytvoříce parkovací místo i z okrasného trávníku. Díky propracované konstrukci zatravňovacích dlaždic se trávníku skvěle daří i mezi nimi, a tak k vytvoření parkovacího stání nemusíte budovat šedou betonovou plochu.

Plastové zatravňovací dlaždice

Plastové zatravňovací dlaždice nabízejí pevnost a nosnost betonových dlaždic, ale jsou o poznání lehčí a překvapivě se mezi nimi lépe daří trávníku. (Beton totiž odebírá zemině vláhu, které se pak nedostává trávníku.) K různým účelům lze použít různé druhy plastových zatravňovacích dlaždic.

Silnostěnné plastové zatravňovací dlaždice

Vhodné pro zpevnění příjezdové cesty nebo pro vytvoření parkovacího stání. Při takovém využití doporučujeme podloží dostatečně zhutnit, aby se dlažba nepropadala. Pro zpevnění chodníku se dlaždice dají položit přímo na terén. Zasazují se mezi pevně zabudované obvodové obrubníky. Vytvářejí jednolitou plochu.

Tenkostěnné plastové zatravňovací dlaždice

Tento typ dlaždic se využívá pro zpevnění okrasné plochy trávníku. Spojují se zámky, takže není potřeba obvodových obrubníků. Mají o mnoho nižší hmotnost, dají se odvézt i osobním autem.

Kde objednat?

Plastové zatravňovací dlaždice objednávejte v eshopu Garden Pardubice.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá