×
 x 

0

Znáte tu situaci, kdy sedíte na zahradě, slunce zapadá, vy se nemůžete nabažit pohledem na západ slunce, pak ale následuje tma, která Vás nutí jít už domů. Rádi byste si ale ještě užívali venku? Není nic jednoduššího, než si vybrat zahradní osvětlení!

Vybrat zahradní osvětlení není ale nic jednoduchého. Je spousta faktorů, které výběr ovlivňují. Zahradní osvětlení by měla být odolná proti vodě, prachu a postříkání. Také hodně záleží na tom, kde budete světla používat.

Rozdělení osvětlení

Pokud se začnete poohlížet po zahradním osvětlení, zjistíte, že na trhu je spousta možností, jak zahradu rozsvítit. Rozdělit je můžeme do tří základních skupin:

  • světla užitková - užitkové osvětlení pořídíte za nějakým účelem, na místech, kde potřebujete světlo
  • světla orientační - toto osvětlení se používá na místech, jako jsou například příjezdové cesty nebo čísla popisná u domů
  • světla dekorační - osvětlení dekorační použijete tam, kde chcete mít světlo jako okrasu, která Vám doladí vzhled zahrady

Jste již ve fázi opravdového hledání vhodného zahradního osvětlení? V tomto nákupu dejte přednost kvalitě před nízkou cenou. Nejde o nákup spotřebního zboží, které Vám splní jednorázový účel, ale bude Vám sloužit i několik let.

V našem e-shopu Garden Pardubice najdete kvalitní zahradní osvětlení a to olejové zahradní osvětlení nebo solární světla s LED žárovkou.

Neváhejte a vyberte si to pravé zahradní osvětlení v našem e-shopu. Kromě zahradního osvětlení si můžete vybrat zahradní nábytek ze dřeva, umělého ratanu i kovový zahradní nábytek, zahradní slunečníky či zatravňovací dlaždice. Garden Pardubice nabízí veškerý sortiment zahradních potřeb.

Doprava zdarma

Chystáte se nakoupit v e-shopu Garden Pardubice zboží za více než 5000 korun včetně DPH? Máme pro Vás skvělou zprávu, poštovné a balné od nás obdržíte zcela zdarma! Zboží si také můžete po telefonické domluvě vyzvednout osobně na adrese uvedenou v našich kontaktech.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá