×
 x 

0

Kdo říká, že s příchodem zimy definitivně odzvonilo zahradnímu nábytku, je na omylu. I během zimy můžeme užívat kousky zahradního nábytku, který jsme tak hojně a s radostí dosyta užili v létě.

Doplňky k vnitřnímu bazénu

Právě zimní období je doba, kdy maximálně využijeme vnitřní bazén a rádi přijmeme všechen komfort, který nabízí. Když je venku studená zima, rádi se ponoříme do bazénu a protáhneme tělo plaváním. Abychom si pobyt u bazénu v interiéru zpříjemnili, můžeme si pořídit relaxační lehátko, na kterém si odpočineme a občerstvíme.

Pro vybavení prostoru kolem vnitřního bazénu jsou nejvhodnější kovová relaxační lehátka nebo ratanová lehátka či bambusová lehátka.
Ratanová a bambusová jsou vyrobena z umělého materiálu, který napodobuje vzhled přírodních materiálů, proto se nemusíme bát použít je ve vlhkém prostředí. Naopak, u vnitřního bazénu jsou velmi praktická a vypadají luxusně.
Kovová relaxační lehátka jsou lehká, lehce se přenášejí a vyjadřují moderní vkus majitele.

Zimní zahrada jako oáza klidu

V zimní zahradě najdeme využití i pro dřevěná zahradní lehátka, která se svým vzhledem nemusí vždy hodit k vnitřnímu bazénu, ani nejsou úplně předurčena k tomu, aby stála na vlhké podlaze.

Umístime-li zahradní lehátko ze dřeva na zimu do zimní zahrady, oceníme ho jistě jako pohotové odpočinkové místo pro chvíle strávené s oblíbenou knihou.

Vybavení wellness zóny

Zahradní lehátka můžeme úspěšně využít i různých prostorách wellness. Relaxační lehátka umístěná ve wellness zóně dodají prostoru nadstanardní vzhled a pozvednou stupeň jeho lákavosti ještě výš.

Nakupujte zahradní nábytek výhodně

Nebojte se experimentovat a používejte zahradní nábytek netradičně i během zimy. Navíc můžete využít výprodej zahradního nábytku, kde získáte skvělé kusy za zvýhodněné ceny. Objednejte u Garden Pardubice za 5000 Kč a máte dopravu zdarma!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá