×
 x 

0

Není pochyb o tom, že jaro tu bude co nevidět. Ani se nenadějeme a budou tu Velikonoce. Pojďte se připravit na pobyt venku na zahradě už teď a nakupujte s předstihem zahradní nábytek ve slevě!

 

Výprodeje zahradního nábytku

Zimní měsíce nepovažujeme za sezónu pro zahradní nábytek nebo pro pobyt na terase a na zahradě, proto tyto měsíce bývají obdobím, kdy se nábytek na terasu dá pořídit výhodněji. S předstihem lze nakoupit vše potřebné a když přijde opravdové jaro, budete náležitě připraveni na odpočinek na terase.

Akční ceny zahradního nábytku

Podívejte se, jaké akční ceny zahradního nábytku vás mohou příjemně překvapit na Garden Pardubice. Můžete pořídit jednotlivé kousky nebo celé sestavy a doplnit tak svoje vybavení na terasu.

Relaxační lehátka

Nábytek na zahradu nejsou jen židle a stůl, pro svůj komfortní pobyt na zahradě doporučujeme pořídit zahradní lehátko, které vám bude během letních měsíců sloužit na terase nebo zahradě a přes zimu jej využijete v zimní zahradě nebo u vnitřního bazénu.

Zahradní houpačky

Houpačka na zahradu je snad snem každého a nyní si ji můžete pořídit ještě dříve, než začne sezóna.
Například závěsná houpačka vypadá jako hnízdo a poskytuje tolik pohodlí, že ji nebudete chtít opustit.

Zahradní nábytek z expozice

Jestliže rádi nakupujete opravdu výhodně, navštive výprodejový obchod se zahradním nábytkem, kde najdete nábytek z expozice nebo nábytek mírně poškozený.

Nákupem zahradního nábytku ve výprodeji se naladíte na léto a ušetříte finance!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá