×
 x 

0

Zařizujete kancelář a není Vám zdraví Vašich zaměstnanců lhostejné? Nebo sháníte kvalitní křeslo pro svou domácí pracovnu. Nebo je Váš "problém" mnohem méně pracovní a potřebujete židli do dětského pokoje, barovou židli do kuchyně nebo křeslo na zahradu? Asi jste pochopili, že dnes budeme mluvit o židlích, křeslech, prostě o sedacím nábytku a ne jen tak obyčejném sedacím nábytku.

Jen málo firem v naší malé republice dokáže říci, že již přes dvě desítky let vyrábí kvalitní produkty za velmi příznivé ceny. Zákazník je zvyklý na spojení nízká cena = nízká kvalita, ale ne vždy to musí být pravda. Firma Alba CR spol.s.r.o. se však pokouší tento mýtus zbořit. Její filosofií je vyrábět designově zajímavý sedací nábytek s kvalitní ergonomií a neustále s důrazem na cenu

.

Důkazem výše zmíněného jsou její dvě řady Empire a Klasik. Tyto řady sedacího nábytku jsou odrazem šíře sortimentu a politiky firmy - nabídnout sedací nábytek každému zákazníkovi.

Pokud Vás toto krátké představení firmy zaujalo, prohlédněte si přehlednou webovou prezentaci firmy, kde se dozvíte veškeré detaily o celém sortimentu. Kancelářská křesla a kancelářské židle od společnosti Alba CR se jistě stanou vážným zájemcem o Vaši přízeň.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá