×
 x 

0

S přívalem čerstvého vzduchu nám přibývá energie a chuť na změnu účesu, šatníku, ale také různých bytových trendů a zahradního nábytku. Pokud se tedy zaměříme na povlečení , pro rok 2014 jsou kolekce velmi zajímavé.

Na první pohled oživí vaše ložnice a vám se bude krásně usínat. Zima už je pryč, ozývá se sem tam ještě záchvěvy ranních mrazíků, ale co nevidět, budeme do našich ložnic pouštět silnější sluneční paprsky. Možná se vám ještě do povlékání nechce, protože vaše povlečení z mikroplyše je vám příjemné a pěkně vás hřeje.

Jenže jaro se hlásí o slovo s lehčími materiály, které dokážou vnést do ložnic úplně jiný rozměr. Jenže jaro už není o tom, že byste do postele uléhala v osm hodin večer, tak si dopřejte lehkost a vzdušnost. My vám nabízíme povlečení v mnoha barevném provedení. Moderní jsou stále syté barvy oživené ornamenty, květinami a geometrickými tvary.

Ovšem ani postelové tóny nezůstávají pozadu. Proměňte svou ložnici v rozkvetlou louku a dejte si s vaším výběrem povlečení opravdu záležet. Barvy, které vás ovlivní po celý den, s těmi den začínejte, i končete. Jednoduše řečeno jsou tedy lepší barvy veselé a živé, než zamračené, stejně jako tomu bylo u letošní sychravé zimy.

Přivítejte jaro s elegancí a grácií, jarní úklid se vám rozhodně vyplatí. Ložnice se stane prostornější, vzdušnější a i povlečení tu lépe vynikne. Energie tu celkově lépe proudí a vám se tu skvěle usíná. Je to i tím, že jste vyčistili okolní vzduch a zbavili se starých nepotřebných věcí. V domě je potřeba občas udělat generální úklid a jaro je k tomu ideálním pomocníkem. Jste plná života a to se odrazí i na vaší náladě a správném výběru povlečení.

Stejně jako se dobíjíte sluncem, nechte se dobít z vašeho povlečení. Pozitivní energie z něj bude v magických a ohnivých barvách přímo vyzařovat. Nebojte se dát přednost oranžové, zelené, červené nebo žluté. V kombinaci se smetanovou barvou vypadají exkluzivně, stejně jako se vzájemným propojením. Mezi lehčí materiály patří bavlna a satén, na jaro ideálním řešením.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá