×
 x 

0

zatravňovací dlaždiceChtěli byste upravit příjezdovou cestu, ale nelíbí se vám nevzhledné betonové plochy?
Ideálním řešením, jak zpevnit povrch a zároveň zachovat přirozený vzhled cesty, je použití plastových zatravňovacích dlaždic. Naše plastové zatravňovací dlaždice jsou vyrobené ze 100% recyklovaného HDPE. Jsou ekologické, zdravotně nezávadné
a nepoškozují životní prostředí uvolňováním škodlivých látek.

 

Výhody tenkostěnných plastových zatravňovacích dlaždic:

  • Vysoká nosnost - díky tomu, že je nosnost plastových dlaždic až 19t/m2, jsou ideálním řešením právě pro zpevňování příjezdových cest a parkovacích míst.
  • Jednoduchá a rychlá pokládka - dlaždice mají konstrukci navrženou tak, aby do sebe jednotlivé díly perfektně zapadaly tak, aby pokládku zvládl každý.
  • Nízká hmotnost - Jedna plastová dlaždice o rozměrech 50 x 25 x 3,5 váží 0,53kg. Oproti betonovým dlaždicím, které váží až 28kg, je to nesporná výhoda, a to jak při manipulaci a pokládce, tak i při úspoře za dopravu.
  • Odolnost - plastové dlaždice jsou velice odolné. Zvládají bez problému působení UV záření, náhlé teplotní výkyvy i nepříznivé povětrnostní podmínky.
  • Přirozenost - díky velké ploše určené pro prorůstání trávy působí zpevněná plocha přirozeně. Údržba zatravněné dlažby je potom stejná jako u ostatní zatravněné plochy. Navíc mají dlaždice zelnou barvu, takže v travnatém porostu nepůsobí nijak rušivě.

Při odběru do 240 kusů zatravňovací plastové dlažby je cena pouze 49 Kč za kus. V případě, že odeberete minimálně jednu paletu, tj. 240 a více kusů dlažby, je cena zvýhodněna na 39 Kč za kus. Na každé dlaždici tak ušetříte 10 Kč.

Navíc při nákupu zboží v eshopu Garden Pardubice nad 5000 Kč včetně DPH je doprava zdarma!

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na tel. 777 176 260.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá