×
 x 

0

Těšíte se na blížící se léto, pomalu se připravujete na posezení na zahradě a k dokonalosti Vaši zahrady postrádáte zahradní houpačku? Toužíte po zahradní houpačce, ale nevíte, jaká zahradní houpačka by Vám vyhovovala?

V našem e-shopu Garden Pardubice Vám nabízíme spoustu houpaček, na které se můžete houpat nejen na zahradě, ale i v zimní zahradě, terase či na pergole.

Typy zahradních houpaček

Váháte, zda si na svou zahradu koupit houpací síť, lehkou textilní houpačku nebo požadujete luxus, který Vám může splnit ratanová zahradní houpačka? Ať už zvolíte jakoukoliv zahradní houpačku, pak věřte, že na našich stránkách je pořídíte za skvělé ceny. Vybírat můžete ze zahradních houpaček typu:

  • Houpací síť
  • Houpací síť s dřevěnou konstrukcí
  • Textilní houpačka
  • Ratanová zahradní houpačka
  • Kovová zahradní houpačka

Využití zahradní houpačky

Zahradní houpačky jsou oblíbené již z dětství. Jen si vzpomeňte na dětská léta, kdy jste se u babičky na zahradě houpali v síti. Jak bezstarostné období to bylo, už jako miminko jsme usínali při houpání v kočárku. Dopřejte si tento kus zahradního nábytku a relaxujte s knihou v ruce.
Před samotným pořízením se zamyslete nad tím, kam umístíte zahradní houpačku a jak často jí budete využívat.

Zahradní nábytek

Potřebujete osvěžit svou zahradu před nadcházejícím létem? Nahlédněte do sekce zahradního nábytku na našich stránkách. V našem sortimentu najdete nejen zahradní houpačky, ale i dřevěný zahradní nábytek, ratanový zahradní nábytek, kovový zahradní nábytek, bambusový zahradní nábytek i plastový zahradní nábytek.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá