×
 x 

0

Zahradní oslavy patří k běžným a častým oslavám s přáteli v letních měsících. Asi bychom nenašli mnoho lidí, kteří se na nějaké zahradní oslavě ještě neobjevili.

Při pohledu do minulých let zahradní slavnost tzv. Garden party patřila k významným společenským událostem a sloužila k setkávání místních zbohatlíků, kde se očekávalo elegantní odpolední oblečení.
Dnešní zahradní slavnosti se již neodehrávají v tak formální atmosféře a oblečení je úměrné povaze budoucího programu zahradní slavnosti.

Párty stan na zahradní oslavě

Nezbytnou součástí každé zahradní slavnosti jsou i párty stany, kde hosté posedí a jsou chráněni před nadměrným sluncem, před dešťovými přeháňkami či večer před chladem.
S párty stanem nás na zahradní slavnosti špatné počasí již nepřekvapí.

Zahradní stan

Náš interneový obchod Garden Pardubice nabízí pro Vaši zahradní párty skládací nůžkový zahradní stan 3x3m. Tento zahradní stan patří nejen mezi vybavení zahrady, ale můžete si jej vzít i kamkoliv s sebou. Zabalený se přepravuje v přiložené tašce a rozložit jej trvá asi 2 minuty. Konstrukce zahradního stanu je vyrobena z hliníku a oceli, střešní plachta a postranní kryty z PE tkaniny.

Garden Pardubice nabízí ve svém internetovém obchodě další výrobky pro Vaši zahradu:

  • zahradní nábytek – dřevený, ratanový, hliníkový a nerezový, bambusový, plastový
  • zahradní lehátka z různých materiálů, polohovatelná či pevná
  • zahradní houpačky a houpací sítě
  • zahradní slunečníky
  • zahradní sprchy
  • zahradní osvětlení
  • zahradní domky a dětské domečky
  • plastové zatravňovací dlaždice

Doprava zdarma

Společnost Garden Pardubice nabízí svým zákazníkům dopravu zboží zdarma při objednávce nad 5.000,-Kč vč. DPH. Naši prioritou je spokojený zákazník.

Déle již neváhejte a kontaktujte nás. Letní dny jsou v plném proudu, a proto využijte svou zahradu na maximum. Pozvěte své přátelé a uspořádejte zahradní párty. Díky zahradnímu stanu už se nebudete muset ohlížet na počasí!

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá