×
 x 

0

Už Vás nebaví neustále hlídat počasí, abyste museli přikrývat Váš stávající dřevěný zahradní nábytek, aby nezmokl a nezešedl? Nebo jste se teprve nyní rozhodli pro nákup zahradního nábytku a nechcete mít starosti s nepříznivým počasím?

Pořiďte si na svou zahradu takový zahradní nábytek, kterému nevadí nepříznivé počasí, nevyžaduje zvláštní ošetřování a stále pěkně vypadá.

Typy zahradního nábytku

V našem internetovém obchodu Garden Pardubice nabízíme zahradní nábytek, kterému nevadí déšť a nemusíte o něj nijak zvlášť pečovat.

Plastový zahradní nábytek

Je vyrobený z vysoce odolného polypropylenu, odolný vůči povětrnostním vlivům, vodě i UV záření. Zahradní nábytek z plastu je velmi lehký a snadno si ho smontujete sami. Můžete si pořídit jak celou sestavu kvalitního plastového zahradního nábytku, tak jednotlivě plastové židle či plastová křesla nebo lavice a stoly, včetně plastových zahradních lehátek, a tím si vytvořit sestavu zahradního plastového nábytku podle svých představ a potřeb. Jeho výhodou je jeho velice přijatelná cena.

Kovový zahradní nábytek

Kovový zahradní nábytek je ideální volbou pro ty, kteří se nechtějí o svůj zahradní nábytek starat. Má velkou výhodu při skladování – lze jej snadno rozmontovat a židle nastohovat, čímž zabere velice málo místa. Nepodléhá korozi, proto je bezúdržbový a nevadí mu jakékoliv počasí. V našem e-shopu Garden Pardubice si můžete pořídit nejen celou sestavu zahradního nábytku nebo jednotlivé kusy dle Vašeho přání, ale i polohovací kovová lehátka. Pořizovací cena vzhledem k jeho kvalitě a bezúdržbovosti je velice výhodná.

Zahradní nábytek z umělého ratanu s kovovou konstrukcí

Ratanový zahradní nábytek je hitem několika posledních sezón, nevyžaduje údržbu, při zašpinění ho stačí jen otřít vlhkým hadříkem nebo osprchovat zahradní hadicí. Je lehký např. proti dřevěnému zahradnímu nábytku, nemusí se schovávat před deštěm, může být po celou sezónu na dešti a větru, protože jeho kovová konstrukce nerezaví a výplet z plochého PE ratanu je voděodolný a vlivem slunečních paprsků nemění svoji barvu. Můžete si pořídit buď celou sestavu ratanového nábytku nebo jednotlivé kusy dle potřeb Vašich i Vaší zahrady. Jeho výhodou je velice luxusní vzhled za přijatelnou cenu.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá