×
 x 

0

Proč si vybrat zahradní ratanový nábytek

zahradní nábytek z umělého ratanu Pokud jste zákazníci, kteří mají rádi stylový a moderní zahradní nábytek, a ke všemu nemáte časový prostor se o něj příliš starat, pak je pro vás ideální zahradní nábytek z umělého ratanu. Tento nábytek je nejen vzhledově velmi pěkný, ale také odolá povětrnostním podmínkám.

Níže jsme Vám sepsali výhody zahradního nábytku, jehož výplet je vyroben z umělého ratanu.

 

Výhody zahradního nábytku z umělého ratanu:

1) Snadná údržba

houpačka z umělého ratanuZahradní nábytek z umělého ratanu nevyžaduje velkou údržbu. Oproti dřevěnému zahradnímu nábytku není třeba umělý ratan ničím ošetřovat. Postačí nábytek pouze osprchovat hadicí či otřít vlhkým hadrem.

2) Vzhled nábytku z umělého ratanu je elegantní a luxusní

V posledních letech je umělý ratan velice oblíbený a to proto, že nábytek z něj vyrobený vypadá přepychově. Nabízí velkou škálu různých druhů nábytku, které si můžete sestavit dle vašich požadavků.

3) Nábytek z umělého ratanu je lehký

Velkou výhodou zahradního nábytku z umělého ratanu je jeho váha. Díky velmi lehké kovové konstrukci je ve srovnání s dřevěným zahradním nábytkem až o třetinu lehčí.

4) Odolnost vůči povětrnostním podmínkám

Ve srovnání s dřevěným nábytkem není potřeba zahradní ratanový nábytek uklízet pokaždé, když začne pršet. Umělý ratan můžete celou sezónu nechat venku, aniž byste se museli bát, že se Vám vlivem povětrnostních podmínek znehodnotí. Nábytku nevadí ani horko či vítr.

Déle už neotálejte a pořiďte si domů zahradní ratanový nábytek. Dopřejte své zahradě kouzlo domova a eleganci. Zahradní nábytek z umělého ratanu se hodí nejen domů na zahradu či chatu, ale i na zahrádku do restaurace, do hotelů i penzionů. Tak na co ještě čekáte? Sezóna právě začíná.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá