×
 x 

0

Zahradní houpačka a s ní spojená relaxace

zahradní houpačkaMáte zahradu a přemýšlíte nad tím, jak zahradu zkrášlit a ke všemu si udělat relaxační zónu? Pak hledáte správně v sekci "zahradní houpačky".

Jen si vzpomeňte na dětství, jak Vám bylo houpání příjemné. Už jako malé děti nás rodiče uspávali při houpání v kočárku. Najdou se samozřejmě i výjimky, v tom případě se zahradní houpačka nemusí využít jen k houpání, ale i k příjemnému posezení. Zkrátka maximálně využijte každou volnou chvilku na zahradě a poseďte či pohoupejte se v zahradní houpačce.

zahradní houpačkyV případě, že se chcete houpat a vícemístná zahradní houpačka se Vám na zahradu již nevejde, pak Vám můžeme nabídnout kompromis, a tím je houpací síť, či jednomístná zahradní houpačka, která také poslouží k plnohodnotné relaxaci například s knihou v ruce.

Tak už neváhejte a dopřejte si zahradní houpačku. Je to ideální investice, které nebudete litovat. Možnost odpočinku a relaxace je nenahraditelná. Stačí už jen vybrat tu správnou zahradní houpačku pro Vás a vaši zahradu.

Zahradní houpačky v našem eshopu

Při výběru zahradní houpačky je třeba se zamyslet, jaké bude mít zahradní houpačka využití. Zda bude zahradní houpačka jen na zahradu nebo v zimních měsících budete chtít houpačku využít i v interiéru, a také pro kolik lidí bude zahradní houpačka k dispozici.Zahradní houpačky - typy a provedení:

Zahradní houpačka s kovovou konstrukcí

zahradní houpačkyKlasické kovové zahradní houpačky využijete především na vaší zahradě. U těchto houpaček zajisté oceníte i vestavěnou stříšku, která Vám poskytne ochranu před slunečními paprsky či lehkým deštěm, takže Vám nebude nic bránit v odpočinku.

Lehká textilní houpačka s dřevěnou konstrukcí

U lehké závěsné zahradní houpačky oceníte její lehkost a skladnost. Lze jí použít i v interiéru zavěšením na hák pomocí oka.

Houpací síť s dřevěnou konstrukcí

I houpací síť může být chloubou vaší zahrady či terasy. Houpací síť ale ocení i vaše záda, odpočinek v houpací síti bude balzám pro vaši duši.

Závěsná ratanová houpačka

V dnešní době je umělý ratan velice oblíbený pro svůj elegantní vzhled a snadnou údržbu. Zahradní houpačka z umělého ratanu má pevnou ocelovou konstrukci, která unese až 100 kilogramů.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá