×
 x 

0

Kovový zahradní nábytek je vhodnou alternativou, když si nechceme pořídit dřevěný zahradní nábytek. Můžeme si vybrat z hliníku nebo nerezu.

Výhody oproti dřevěnému zahradnímu nábytku

Hmotnost a konstrukce

Kovový zahradní nábytek se vyznačuje se nízkou hmotností a lehkou, pevnou konstrukcí. Oproti dřevu váží kovový zahradní nábytek zhruba jednu třetinu.

Údržba

Kovový zahradní nábytek už konečný spotřebitel ničím neupravuje, nenatírá a nenapouští. Jeho úprava z výroby je konečná. Při čištění jen otřeme hadříkem nebo osprchujeme.

Uskladnění

Vzhledem k nízké hmotnosti kovového zahradního nábytku není problém ho přemístit a uskladnit. Většina židlí a křesel se dá skládat nebo stohovat, takže zabírají málo místa. Případně lze nábytek po sezóně rozšroubovat a poté zase smontovat.

Odolnost proti větru, dešti

Když se rozhodneme kovový zahradní nábytek nechat po celou dobu sezóny venku, nijak mu neublížíme. Nepodléhá korozi. Bez potíží odolá dešti a větru.

Vybíráme kovový zahradní nábytek

Sestavy

Když se rozhodneme pro nákup ucelené řady nábytku, nejlépe se hodí celá sestava kovového zahradního nábytku. Stoly, židle a křesla jsou v jednom designu, skvěle se k sobě hodí a jedno nenarušuje druhé.

Židle a křesla

Při nákupu můžeme sami volit kombinace stolů a židel, proto jsou v nabídce i samostatné židle a křesla. Kovové židle a křesla jsou polohovatelné a skládací.
Kovová konstrukce je doplněna textilní výplní nebo výplní z materiálu polywood, což je plast, který vypadá jako dřevo a skvěle se udržuje.
Skvělým řešením pro restaurační zahrádky jsou stohovatelné kovové židličky.

Lehátka

K nerušené pohodě na zahradě nebo trerase chybí už jen lehátko. K již zakoupené sestavě nebo jako solitér si můžeme vybrat kovové zahradní lehátko s kovovou konstrukcí a textilním výpletem.
Lehátka jsou polohovací a skládací, ale najdeme i lehátka houpací.

Stoly

Samostatně lze pořídit i stoly a k nim posléze dokupovat posezení dle vlastního vkusu a stylu.

Kovový zahradní nábytek dodá zahradě nebo terase nadčasovost a jednoduchý design zdůrazní moderní pojetí prostoru.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá