×
 x 

0

Máte, nebo jste si pořídili nový zahradní nábytek, a bojíte se, aby Vám ho povětrnostní vlivy nepoškodily? Chcete, aby Vám zahradní nábytek zůstal jako nový co nejdéle? V tomto článku vám poradíme, jak zajistit, aby si váš zahradní nábytek ponechal svůj krásný vzhled co nejdéle.

Ochrana zahradního nábytku

obal na zahradní nábytek Jak jistě již víte, o zahradní nábytek je potřeba pečovat, ať už je to dřevěný zahradní nábytek, ratanový zahradní nábytek, bambusový zahradní nábytek či kovový zahradní nábytek. O některý míň, o některý víc.

Znáte to, jste v práci, obloha se zatáhne a najednou začne pršet. Jediné, na co v tu chvíli myslíte je to, že máte venku svůj zahradní nábytek, kdo v tu chvíli sklidí polstry, aby nezmokly, a Vy je pak nemuseli dlouho sušit? A pokud máte dřevěný zahradní nábytek, tak se bojíte i o to, aby se Vám nepoškodil.

Obaly na zahradní nábytek na míru

Nemusíte panikařit. Existuje obal na zahradní nábytek, abyste i právě v tomto počasí mohli být klidní, že Váš zahradní nábytek zůstane jako nový.

Garden Pardubice Vám zhotoví ochranný obal na zahradní nábytek přímo na míru Vašemu zahradnímu nábytku či slunečníku v požadovaných rozměrech, a to z vysoce kvalitní ochranné tkaniny.

Tato tkanina je vyrobena z vysoce kvalitní polyetylenové látky, má dvojitou impregnaci. Tkanina je odolná proti protržení, teplotním výkyvům, UV záření i vlivům počasí. A ptáte se na barvu, kterou nabízíme? Ochranný obal Vám dodáme buď v barvě bílé nebo zelené. Stačí nám už jen napsat email nebo zatelefonovat, sdělit nám požadovaný rozměr ochranného obalu a Garden Pardubice Vám obratem vyhotoví cenovou nabídku.

Typové obaly na zahradní nábytek

Pokud však nepotřebujete obal na zahradní nábytek na míru, podívejte se do sekce doplňky, kde najdete již hotové obaly na zahradní nábytek

olej na dřevěný zahradní nábytekPokud jste majitelem dřevěného zahradního nábytku, pak jsme mysleli i na Vás se sortimentem pro péči o dřevěný zahradní nábytek.

Zahradnímu nábytku ze dřeva je třeba věnovat určitou péči, i když je dřevěný zahradní nábytek zakoupený u nás z velice kvalitního dřeva bangkirai yellow balau. I přesto si pořiďte napouštěcí olej na dřevěný zahradní nábytek. Předejdete tak změně barvy nábytku. Pokud nenatřete dřevěný zahradní nábytek ošetřujícím olejem, získá stříbrošedou patinu.

Olej na dřevěný zahradní nábytek zakoupený u nás je jednosložkový napouštěcí olej, který můžete použít na jakékoliv dřevo, obzvláště pro tvrdé dřeviny jako je teakové dřevo.

Olej nezanechává žádné skvrny a zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva.

Jelikož sezóna zahradního nábytku právě začíná, už neváhejte a nakupte potřebné věci k péči o zahradní nábytek, aby na konci sezóny vypadal nábytek stále jako nový.

Pokud potřebujete s výběrem pomoci, pak neváhejte kontaktovat Garden Pardubice. Rádi Vám s výběrem poradíme.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá