×
 x 

0

Existuje vůbec dítě, které by nechtělo vlastní domeček na hraní? Z našich plastových zahradních domků budou vaše děti tak nadšené, že budete mít problém je z nich dostat.

Výhodou plastového domečku je, že ho můžete postavit jak na zahradě, tak třeba v dětském pokojíku. Navíc je montáž tak snadná, že ji zvládnete sami a nebudete k tomu potřebovat žádné nářadí.

Materiál, ze kterého se plastové domky vyrábí, je zdravotně nezávadný polypropylen. Předností tohoto materiálu je jeho stálobarevnost a odolnost vůči UV záření. Domečku neublíží ani déšť či vítr a při údržbě si vystačíte s vodou a hadříkem.

Nabídka zahradních plastových domečků:

  • Dětský domek Magic v zelené nebo hnědé barvě vypadá jako domeček z pohádky i s kohoutkem na střeše. Rozměry zahradního domečku jsou 110 x 110 x 126 cm a váha 10,5 kg. Domeček je vhodný pro dětí starší dvou let.
  • Dětský domek Magic Villa v hnědém provedení je takový malý rodinný domeček. Děti se do něj vejdou i když si pozvou na návštěvu kamarády. Rozměry vilky jsou 129 x 169 x 110 cm při váze 16,5 kg. K domečku navíc dostanete sadu nálepek. Domeček je vhodný pro děti od 2 let.
  • Dětský domeček se skluzavkou Funtivity je králem mezi zahradními domky. Domeček je vybavený nejen skluzavkou, ale i prolézacím tunelem. Jeho rozměry jsou velkorysé - 104 x 160 x 189cm a přitom se vejde do krabice o váze 17kg. Domeček je vhodný pro děti od 1,5 roku.

Příslušenství k domečku:

Piknikový stůl se slunečníkem Patio center žluto-zelený. Děti si jistě rády posedí a najedí se u svého malého piknikového stolečku, kde je nebudou rušit řeči dospělích. Navíc je piknikový stůl lehký ( jen 5,5 kg ) a snadno přenosný.

Zahrádka okolo domečku Kiddies Fence je vhodný doplněk ke všem zahradním domečkům Keter. Je vyrobený z odolného plastu, který bez problému odolává běžným venkovním podmínkám.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat náš eshop - volejte +420 777 176 260.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá