×
 x 

0

Podzim ukazuje pravou tvář, možná už myslíme na Vánoce, ale proč se nenechat unést iluzí léta? Nakupujme zahradní nábytek nyní a ušetříme na vánoční dárky! Protože právě probíhají výprodeje zahradního nábytku a výhodná koupě je to, co před Vánoci potřebujeme.

Dřevěné sestavy zahradního nábytku

V eshopu na GardenPardubice.cz naleznete sestavy dřevěného zahradního nábytku, které jsou součástí podzimního výprodeje zahradního nábytku.
Dřevěný zahradní nábytek je vyroben z exotického dřeva Bangkirai Yellow Balau, které se vyznačuje skvělými užitnými vlastnostmi a je vyhledáváno jako alternativa k dražšímu exotickému dřevu, např. teakovému dřevu.

Nabídka sestav dřevěného zahradního nábytku ve slevě je opravdu široká. Součástí sestav jsou stohovatelné židle, nebo polohovací křesla, židle s polstry i bez.

Dřevěné zahradní stoly ve slevě

Výprodej dřevěného zahradního nábytku zahrnuje i samostatně prodejné dřevěné stoly.
Stoly kulaté, obdelníkové, nebo rozkládací se mohou stát součástí vaší stávající sestavy dřevěného zahradního nábytku. Zvětšíte si jimi servírovací prostor a rozšíříte tak počet hostů, které budete moci v létě zvát k posezení na terase a zahradě.

Výprodej dřevěných zahradních lavic

Kdo si potrpí na tradičně až venkovsky vyhlížející terasu nebo zahradu, jistě mezi její doplňky rád zařadí
dřevěné lavice, které jsou taktéž vyrobeny ze dřeva Bangkirai Yellow Balau.
Toto dřevo výborně odolává povětrnostním podmínkám a není potřeba ho nijak ošetřovat. Bez ošetření získá typickou stříbrošedou patinu a stále si zachová své užitné vlastnosti. Pro zachování původní medové barvy dřeva je možné dřevěný zahradní nábytek ze dřeva Bangkirai Yellow Balau ošetřit ochranným olejem.

Dřevěná zahradní lehátka

Litujete, že jste si v létě nekoupili relaxační lehátko k bazénu? Nelitujte, nyní ho koupíte za sníženou cenu! Dřevěná zahradní lehátka užijete jak na zahradě, terase, tak u bazénu. Připravte se už nyní na odpočinek v létě!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá