×
 x 

0

Jestli ještě nemáte zahradní houpačku, potom je nejvyšší čas si ji pořídit. Je to nejen vzpomínka na dětství, ale i zábava a relaxace pro celou rodinu.
Houpání se řadí k nejpříjemnějším aktivitám podporujícím zahnání stresu, odreagování a zdravý rozvoj motorických schopností dětí.

zahradni houpacka

Houpací síť, zahradní houpačka nebo závěsné křeslo?

Nevíte, jaký typ houpačky si vybrat? Vyrábějí se tak, aby poskytly dostatek komfortu, místa i bezpečí pro několik osob. U všech zahradních houpaček včetně houpacích sítí se vždy uvádí i maximální nosnost, čímž se před nákupem řiďte a předem si spočítejte jak moc houpačku či síť zatížíte.

Houpací síť

Houpací sítě dnes již nepotřebují vhodné rozmístění stromů na zahradě. Vyrábí se i se speciálními stojany, ke kterým se houpací sítě připevní a celou konstrukci je možné umístit kamkoliv na zahradu nebo i na terasu, případně na verandu či do dětského pokoje. Kvalitní i příjemný materiál sítě dává záruku maximálního bezpečí a komfortu pro houpání dětí i dospělých.

Zahradní houpačka

Zahradní houpačky nabízejí posezení na houpání pro 3 až 4 osoby. Zahradní houpačky mají kovovou konstrukci a rozkládací systém, díky němu mohou posloužit i jako prostorné lůžko pro odpočinek na čerstvém vzduchu. Čalounění a polstrování poskytují maximální komfort a stříška Vás ochrání před přílišným sluncem i dešťovými přeháňkami.

Závěsné houpací křeslo

Závěsná houpací křesla známá také jako jednomístná houpačka. Jejich příznivé rozměry jim umožňují zavěšení nejen v exteriéru, ale i interiéru jako například v pergolách i bytech. Lehké textilní houpačky jsou elegantní a velice pohodlné. Mají dostatečnou nosnost pro pohoupání dětí i dospělých.

Nabídka zahradních houpaček

Internetový obchod Garden Pardubice má ve své nabídce:

  • houpací sítě v mnoha variantách i barevných provedeních
  • houpací závěsná křesla
  • zahradní houpačky

Je jenom na Vás, co si na zahradu či terasu vyberete. Dopřejte si odpočinek spojený s relaxací a uvolněním v kvalitní houpačce.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá