×
 x 

0

Letní sezóna je za námi a to je ten pravý čas pro nákup zahradního nábytku ve slevě. Díky podzimnímu výprodeji v GardenPardubice.cz ušetříte na zahradním nábytku spoustu peněz. Ke všemu se budete moci těšit na další léto, až si nábytek vyzkoušíte. Avšak pokud máte kvalitní hliníkovou pergolu, můžete nový zahradní nábytek použít hned a vychutnat si čas spojený s relaxací.

Jaký zahradní nábytek?

GardenPardubice nabízí široký sortiment zahradního nábytku nejen ze dřeva, ale i z hliníku či umělého ratanu.

  • Kovový zahradní nábytek - tento nábytek je ideální volbou pro ty, kteří nemají moc času na údržbu svého zahradního nábytku, avšak chtějí kvalitní a hezký zahradní nábytek
  • Dřevěný zahradní nábytek - nábytek je vyroben z vysoce kvalitního dřeva bangkirai yellow balau, který si sami dovážíme, a proto Vám můžeme nabídnout příznivou cenu, dřevo odolává povětrnostním podmínkám
  • Ratanový zahradní nábytek - nábytek z umělého ratanu zvolíte tehdy, když budete chtít moderní nábytek bez nadměrné údržby, nejen, že se o něj nemusíte starat, především má opravdu luxusní vzhled

V našem e-shopu nakoupíte dále i například zahradní houpačky, zahradní sprchy, květináče, zahradní slunečníky i zatravňovací dlaždice.

Pokud chcete ušetřit a nevadí Vám nábytek ze starší kolekce ve výprodeji, pak jste tady správně. Nábytek je zcela nepoškozen, takže se nemusíte ničeho bát.

Další sleva - doprava zdarma

V případě, že si nábytek nebudete chtít odvést sami, pak od nás při nákupu zboží nad 5000 korun včetně DPH dostanete dopravu zcela zdarma. Pokud nakoupíte pod částku 5000 vč. DPH, pak najdete podmínky dopravy a platby zde.

Další možnosti slevy

Máte zájem o další možnost slevy? Pak můžete navštívit webové stránky Zahradni-nabytek-vyprodej.eu, kde Vám nabízíme výprodej zahradního nábytku z expozice (vystavený nábytek na prodejně), poškozený zahradní nábytek (lehké oděrky apod.) i zlevněný zahradní nábytek a plastové zatravňovací dlaždice. Zajisté si každý vybere vhodný nábytek pro své účely.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá