×
 x 

0

Vytvořit si ze zahrady místo pro odpočinek a pohodu je snem každého. Pořídíme-li si zahradní doplňky, splníme si sen o pohodovém odpočinku.

Zahradní houpačky

Houpání uklidňuje a představa letního podvečeru stráveného v zahradní houpačce láká. Můžeme si pořídit textilní houpačku pro jednoho, houpací síť pro dva, ratanovou závěsnou houpačku nebo zahradní kovovou houpčku pro více lidí. Každá z nich poskytne svému uživateli maximální pohodlí a odpočinek.

Zahradní slunečníky

Slunce pálí, ale posezení venku si neodepřeme. Proto volíme ochranu před sluncem a pořídíme si zahradní slunečník. Podle toho, kde máme umístěný zahradní nábytek, volíme slunečník s prostřední nohou, nebo slunečník s boční nohou. Nezbytným doplňkem pro slunečník je závaží a stojan.

Zahradní altán

Pískovište, bazének pro děti nebo posezení můžeme zastínit zahradním altánem nebo zahradním stanem, který poskytne tolik žádaný stín, když slunce nejvíc pálí.

Zahradní sprchy

K dokonalému letnímu osvěžení na zahradě patří zahradní sprcha, která nás svlaží v horkém letním odpoledni. Může stát na zahradě samostatně nebo jako doplněk k bazénu.

Zahradní květináče

Terasa, veranda, zahradní kout. To všechno jsou místa, kde se budou vyjímat zahradní květináče osázené oblíbenými květinami. Zútulní strohou terasu nebo ozvláštní tmavší zákoutí v zahradě.

Zahradní osvětlení

Když slunce zapadne, není potřeba opouštět terasu ani zahradu, protože zahradní osvětlení prodlouží chvíle strávené na zahradě a navíc dodá letní noci podmanivou romantickou atmosféru.

Zahradní doplňky

Svojí zahradě dopřejeme péči a ona se nám odvděčí příjemným prostředím. Nabídka zahradních doplňků je široká a výběr je jen na vás!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá