×
 x 

0

Před námi jsou příjemné slunečné dny plné pohody, protože léto ťuká na dveře. Těšíte se na odpočinek na své zahradě či terase?

Zajisté máte svůj zahradní nábytek připravený na letní sezónu, uvažovali jste ale o pořízení zahradní houpačky nebo houpací sítě? Většina z nás houpání miluje už od ranného dětství, tak proč si neužívat jako za mlada?

I v létě nás čekají pracovní dny, proto si zasloužíme chvíle odpočinku a relaxace. Vaše volné chvíle můžete strávit v houpací síti s oblíbenou knížkou nebo jen tak, kdy zavřete oči a necháte volnou uzdu své fantazii.

Jakou houpací síť?

V e-shopu Gardenpardubice.cz si můžete vybrat z různých pestrobarevných barev a tipů houpacích sítí:

  • Závěsná houpací síť
  • Houpací síť s dřevěnou konstrukcí
  • Houpací síť s výstuhou
  • Houpací síť pro dvě osoby
  • Lehkou textilní houpačku

Sami uznejte, že výběr je opravdu široký a vybere si téměř každý. Je jen na Vás, jakou houpací síť si zvolíte a jaká Vám bude vzhledově zapadat na vaši zahradu nebo terasu.

Objevili jste snad už nový způsob relaxace a to v houpací síti, ale jedna je Vám pro celou rodinu málo? Chcete pořídit novou houpací síť pro ženu či děti? Déle neotálejte a nakupte vše potřebné na svou zahradu v našem internetovém obchodě.

Doprava zahradního nábytku zdarma

V našem e-shopu Gardenpardubice si můžete nakoupené zboží osobně vyzvednout, a to po telefonické domluvě nebo si jej nechat zaslat prostřednictvím přepravní společností. V případě, že nakoupíte za více jak 5000 korun včetně DPH, pak od nás získáte dopravu zdarma.

Nemáte možnost si objednané zboží vyzvednout u nás na prodejně v Pardubicích a chcete mít dopravu zdarma? Nakupte k Vámi zvolené houpací síti ještě zahradní nábytek nebo doplňky k zahradnímu nábytku, jako například zahradní květináče.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá