×
 x 

0

Děkujeme, děkujeme a ještě jednou děkujeme všem našim věrným zákazníkům. Jsme hrdí na to, že jsme díky naší poctivé práci, ochotě a profesionálnímu přístupu získali prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

Tento certifikát uděluje nezávislý rádce a internetový sorvnávač cen Heureka.cz. Díky certifikátu Ověřeno zákazníky jsme dokázali, že jsme opravdu důvěryhodný, spolehlivý a hlavně bezpečný e-shop.

Že nevíte co certifikát Ověřeno zákazníky znamená pro vás?

Certifikát Ověřeno zákazníky vznikl především proto, aby zákazníci nemuseli zdlouhavě a složitě hledat v různých e-shopech a měli tak jistotu, že si vybrali opravdu nejlepší a nejspolehlivější obchod. Pokud nakoupíte v takto certifikovaném obchodě, máte jistotu, že děláte dobře a nenaletíte na lep nekorektnímu obchodnímu partnerovi.

Heureka.cz přináší nezávislou službu Ověřeno zákazníky. Nezávislá je především díky zákazníkům, kteří reálně nakoupili v konkrétním internetovém obchodě a vyplnili zaslaný dotazník. Ten zasílá přímo srovnávací portál Heureka.cz, a proto nedochází k neobjektivnímu hodnocení. Ani majitel, ani konkurence se tak k hodnocení nedostane a nemohou je ovlivnit.

Garden Pardubice ve statistických číslech Heureka.cz

  • 88% zákazníků doporučuje náš obchod
  • 100% zákazníků dorazilo zboží v bezvadném stavu
  • 92% zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
  • 3,1 dne je průměrná doba dodání v dnech

E-shop Garden Pardubice

Garden Pardubice se zaměřuje především na kvalitní zahradní nábytek vyrobený hlavně z exotických dřevin a dalších materiálů (kovový zahradní nábytek, plastový zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu a bambusu). Mimo zahradní nábytek máme širokou nabídku zahradních sprch, slunečníků nebo dětských a zahradních domků a další zahradní vybavení, které nemůže chybět na žádné moderní zahradě.

Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami

V našem internetovém obchodě Garden Pardubice naleznete vše pro zvelebení vaši zahrady. V případě dotazů vám rádi poradíme a pomůžeme, stačí nás kontaktovat. Těšíme se na vaše nákupy.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá