×
 x 

0

Houpačky se stávají součástí zahrad a teras, protože princip pasivního houpání tvoří nedílnou součást relaxace a odpočinku.

Člověk se s houpáním setkává již v prenatálním období svého vývoje. S přibývajícími léty si člověk pořizuje nejrůznější houpací doplňky. Houpání člověka provází celý život, neboť jde o zcela přirozený pohyb, který v nás vyvolává pocit uvolnění, zklidnění a relaxace.

Rozdělení zahradních houpaček

  • houpací sítě – zde můžeme prožívat nejhlubší formu relaxace, protože se můžeme uvelebit do polohy vleže a nechat se nerušeně kolébat až ke spánku
  • závěsné křeslo (houpačka) – nabízí příjemné posezení spojené s houpáním, je atraktivním doplňkem vhodným jak do exteriéru, tak i do interiéru, může být dodáváno s nosnou konstrukcí nebo samostatně
  • houpací lavice - mají uplatnění v exteriéru, jsou opatřeny podsedákem a často i stříškou, jsou konstruovány pro více osob, tvoří příjemný doplněk k zahradnímu nábytku.

Kde umístit houpačku?

Můžeme ji umístit téměř kamkoliv v zahradě či na terase. Pokud hledáte na zahradě nejvhodnější umístění pro svou zahradní houpačku, měli byste zvolit místo s rovným terénem, kde není příliš větrno a kde budete mít během celého dne i vhodnou ochranu proti přílišnému slunečnímu záření.

Před nákupem zahradní houpačky musíme vzít v úvahu nejen typ houpačky, ale i nosnost, rozměry, design a další požadavky. Vybírání houpačky či houpací sítě Vám usnadní odpověď na otázku kdo a kolik osob se bude najednou houpat. Zda vystačíte s houpací sítí pro jednoho člena rodiny nebo se těšíte na bezpečné a pohodlné houpání celé rodiny.

Kde lze nakoupit kvalitní a pohodlné houpačky na zahradu?

V našem internetovém obchodu Garden Pardubice nabízíme:

  • houpací sítě v různém provedení s nebo bez závěsných stojanů
  • houpací závěsná křesla
  • zahradní houpací lavice

Jistě splníme Vaše přání a požadavky při výběru zahradní houpačky pro Vaši terasu či zahradu.

 

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá