×
 x 

0
Stůl obdélníkový SCOTT (FSC 100%)1400x800 mmStůl obdélníkový SCOTT (FSC 100%)1400x800 mm
Stůl obdélníkový SCOTT (FSC 100%)1400x800 mm
Stůl obdélníkový SCOTT (FSC 100%)1400x800 mm

Stůl obdélníkový SCOTT (FSC 100%)1400x800 mm

Zahradní stůl SCOTT obdélníkový má jednoduchý a přitom netradiční design. Díky jeho pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Dřevina: akácie.
Dostupnost: skladem

4 652 Kč
Popis produktu

Zahradní stůl obdélníkový SCOTT

Zažijte pohodové chvíle s přáteli a rodinou u jednoho stolu. Zahradní stůl Scott s pevnou a stabilní konstrukcí je vhodný jak do Vaší zahrady, tak na terasu. Stůl vyniká kvalitním zpracováním. Při správné údržbě je odolný vůči povětrnostním podmínkám. K tomuto stolu nabízíme i pohodlná stohovatelná křesla ve stejném designovém provedení. Stůl je vyrobený z exotické dřeviny akácie.

Stůl disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:

  • Dřevina: akácie
  • Rozměry (š/v/d): 1400/750/800 mm
  • Hmotnost: 18,3 kg
Parametry
Délka
800 mm
Hmotnost
18.3 kg
Šířka
1400 mm
Výška
750 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
Joomla SEF URLs by Artio
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá