×
 x 

0
STORA WAY PLUS 3XL zahradní plastová skříň - grafitSTORA WAY PLUS 3XL zahradní plastová skříň - grafit

STORA WAY PLUS 3XL zahradní plastová skříň - grafit

Dostupnost: skladem

16 200 Kč

Představujeme Vám novinku v oblasti zahradních úložných řešení - extra velkou zahradní skříň STORA WAY PLUS 3XL. Tato skříň přináší inovativní design spojený s praktičností, usnadňující uskladnění všech vašich zahradních potřeb.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ A PŘÍSTUP

Dvoukřídlé dveře a pohodlné otevírací víko, vybavené vzduchovými vzpěrami (písty) pro lehkou manipulaci, zajišťují snadný přístup do skříně. S příjemným šikmým práhem je uložení a výměna popelnic či jiných těžších předmětů mimořádně snadná.

DOSTATEK PROSTORU

Skříň STORA WAY PLUS 3XL je navržena tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro uskladnění široké škály zahradního vybavení, jako jsou kola, sekačky, nářadí a zahradní nábytek. S objemem 2 770 litrů Vám skříň poskytne dostatek místa pro uskladnění Vašich cenných nástrojů a vybavení.

EKOLOGIE A ODOLNOST VŮČI POČASÍ

Vyrobená z odolného recyklovaného plastu, skříň STORA WAY PLUS 3XL odolává jakékoli nepřízni počasí, včetně silného slunečního záření, bez jakýchkoli známek poškození. Možnost uzamykání zajistí bezpečné uložení vašeho majetku a přinese vám klid na mysli.

SNADNÁ MONTÁŽ A ÚDRŽBA

Jednoduchá montáž za pomoci běžného nářadí a dvou osob umožňuje rychlé sestavení, zatímco údržba skříně je stejně snadná díky možnosti jednoduchého čištění vodou a mýdlem.

ELEGANTNÍ PROVEDENÍ

Skříň STORA WAY PLUS 3XL se může pochlubit elegantním designem s imitací dřevěného povrchu, který zaručuje, že se bude vkusně hodit do každého zahradního prostředí. Barevné provedení grafitových stěn a světle šedého víka zajišťuje, že skříň bude esteticky příjemným a praktickým přírůstkem pro Váš venkovní prostor.

Užijte si bezstarostné ukládání a přístup ke svému zahradnímu vybavení s prostornou zahradní skříní STORA WAY PLUS 3XL.

        

Vlastnosti produktu
  • šířka výrobku216 cm
  • hloubka výrobku109 cm
  • výška výrobku140 cm
  • hmotnost celkem61 kg
  • objem2 770 L
  • materiálplast
  • barvagrafit, světle šedá
  • rozměr balení131 x 112 x 49 cm
  • materiál baleníkarton

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá