×
 x 

0
Stolička skládací GEORGIA akácie (FSC 100% )Stolička skládací GEORGIA akácie (FSC 100% )
Stolička skládací GEORGIA akácie (FSC 100% )
Stolička skládací GEORGIA akácie (FSC 100% )

Stolička skládací GEORGIA akácie (FSC 100% )

370 mm x 290 mm x 265 mm (Výška x Šířka x Délka)
Praktický dřevěný odkládací stolek. Díky tomu, že je skládací, ušetříte místo v domácnosti a budete ho mít kdykoliv při ruce.
Dostupnost: skladem

940 Kč
Popis produktu

Stolek je výborným pomocníkem na zahradu nebo terasu a má široké možnosti využití. Využijete ho například při grilování na odkládání různých drobností. Dá se složit a tím šetří místo. Stolek je vyrobený z akáciového dřeva, olejovaný.

Stůl disponuje certifikátem FSC®

Specifikace:

  • Dřevina: akácie
  • Povrch: olej
  • Typ: pevný
  • Rozměry v/š/d: 370 x 290 x 265 mm
  • Hmotnost: 1,8 kg 

Exotická dřevina z rychle rostoucích stromů tropických lesů Východní Asie a Jižní Ameriky. Má jemnou plamennou texturu, je v olivově hnědém až šedohnědém odstínu s tmavšími žlutými pruhy. Akácie má vysokou odolnost proti stárnutí a biologické degradaci. Pro širokou škálu svých užitných vlastností je vhodná právě pro výrobu zahradního nábytku. Hustota dřeva 640 až 800 kg/m³.

Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej. 

Parametry
Délka
265 mm
Hmotnost
1.8 kg
Šířka
290 mm
Výška
370 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá