×
 x 

0

Potřebujete zpevnit plochu nebo zhotovit parkovací místa a vybíráte materiál, ze kterého toto vyrobíte? Dozvěděli jste se o možnosti dlaždic a nevíte, zda si vybrat dlaždice betonové či plastové? Říkáte si, že betonové dlaždice více vydrží? Opak je pravdou. Plastové zatravňovací dlaždice s přehledem zvládnou i parkování nákladních automobilů. Stačí si o plastových zatravňovacích dlaždicích něco přečíst a zjistit vlastnosti.

Plastové zatravňovací dlaždice - výhody

Výhod plastových zatravňovacích dlaždic je spousta. Nejen že nezatěžují životní prostředí, ale také snesou vysokou zátěž, snadno se s nimi manipuluje při přepravě i při pokládce a v neposlední řadě mají dlouhou životnost.

Na trhu jsou k mání 2 typy plastových dlaždic - tenkostěnné a silnostěnné.

Garden Pardubice pro Vás připravil sezónní výprodej zatravňovacích dlaždic. Máte jedinečnou možnost ušetřit spousty peněz.

V případě, že u nás zakoupíte minimálně 1 paletu zatravňovacích dlaždic (240 kusů), pak za 1 zatravňovací dlaždici zaplatíte pouhých 39 korun, ušetříte tak 10 korun na každém kusu. V přepočtu - metr čtvereční Vás bude stát 312 korun.

Zdarma doprava k vám

Dopravu zdarma od nás můžete využít v případě nákupu nad 5000 korun vč. DPH.

Rozhodli jste se pro plastové zatravňovací dlaždice? Jediné, co pro to musíte udělat je plastovou zatravňovací dlažbu objednat. A pokud máte ještě nějaký dotaz, pak nás neváhejte kontaktovat!

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá