×
 x 

0
Recyklační skříňka ELEGANCE S - černáRecyklační skříňka ELEGANCE S - černá
Recyklační skříňka ELEGANCE S - černá
Recyklační skříňka ELEGANCE S - černá
Recyklační skříňka ELEGANCE S - černá
Recyklační skříňka ELEGANCE S - černá
Recyklační skříňka ELEGANCE S - černá

Recyklační skříňka ELEGANCE S - černá

Dostupnost: skladem

1 250 Kč

Dvoudvéřová recyklační skříňka ELEGANCE S je dokonalým řešením pro Vaše potřeby třídění odpadu, s prostorem pro 3 pytle a jednou nastavitelnou policí s nosností až 15 kg. S jednoduchým mechanismem otevírání víka (push system), bude odpad v bezpečí před nechtěným přístupem například Vašich domácích mazlíčků. Víko recyklační skříňky umožňuje horní otvírání pro vhazování odpadků.

PEVNÝ MATERIÁL

Vyrobená z odolného recyklovaného materiálu s ohledem na životní prostředí, tato skříňka ELEGANCE S je ideální pro vnitřní použití. S možností uzamčení pro zvýšení bezpečnosti a kontroly, naše recyklační skříňka ELEGANCE S Vám umožní udržet Vaše tříděné odpady v bezpečí a mimo dosah neoprávněných osob. Skříňka není stoprocentně vodotěsná, ideální je umístění pod přístřeškem.

SNADNÁ MONTÁŽ A ÚDRŽBA

S jednoduchou montáží za pomoci standardních nástrojů se můžete snadno pustit do třídění odpadu v pohodlí Vašeho domova. A údržba? Žádný problém. Stačí jednoduše otřít skříňku mýdlovou vodou a hadříkem a bude opět jako nová. Pro ještě větší stabilitu můžete skříňku přišroubovat ke zdi.

Naše skříňka ELEGANCE S představuje jednoduchý a efektivní způsob, jak nejen uklidit Váš prostor, ale také přispět k ochraně životního prostředí. Nečekejte déle, změňte svůj přístup k odpadům ještě dnes s naší skříňkou ELEGANCE S.

 

Vlastnosti produktu
  • šířka výrobku65 cm
  • hloubka výrobku38 cm
  • výška výrobku95 cm
  • hmotnost celkem7,5 kg
  • materiálplast
  • barvačerná
  • rozměr balení81 x 23 x 40 cm
  • materiál baleníkarton

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá