×
 x 

0

Těšíte se na léto, když vidíte to sychravé počasí venku? Představte si to sluníčko, zahradu, bazén a možnost posezení s přáteli na zahradě. Nezapomeňte ale na to, že k posezení a relaxaci na zahradě budete potřebovat kvalitní a pohodlný zahradní nábytek.

hlinikovy zahradni nabytekZahradní nábytek je velmi důležitou součástí Vaši zahrady. Před nákupem nábytku na zahradu byste měli popřemýšlet, co od takového nábytku čekáte a jak často ho budete používat. Chcete luxusní zahradní nábytek, nebo snad preferujete zahradní nábytek, o který se nebudete muset starat? A dalším faktorem při výběru nábytku hraje pořizovací cena.

Jaký materiál vybrat na zahradní nábytek?

V dnešní době je výběr materiálu na zahradní nábytek pestrý. Vybírat můžete například z plastu, dřeva, ratanu, bambusu a kovu. Bude záležet i na tom, do jakého prostředí zahradní nábytek potřebujete.

Dřevěný zahradní nábytek

Máte klasickou zahradu, kde převažují přírodní prvky? Pak zvolíte asi dřevěný zahradní nábytek. Dřevo je stále velmi vyhledávaným materiálem právě pro svůj přírodní vzhled, mějte však na paměti, že se o dřevěný zahradní nábytek musíte náležitě starat, aby si zachoval svůj vzhled.

Kovový zahradní nábytek

Kovový zahradní nábytek se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám, stabilitou, nízkou hmotností a bezúdržbou. V současné době je kovový zahradní nábytek velmi vyhledávaným nejen díky svým vlastnostem, ale i kvůli modernímu vzhledu.

V e-shopu Garden Pardubice naleznete sestavy kovového zahradního nábytku a v případě, že nepotřebujete celou sestavu, poskládáte si nábytek sami dle vlastních potřeb. Zakoupit můžete jednotlivě kovové zahradní židle i křesla, kovová zahradní lehátka i kovové zahradní stoly.

Plastový zahradní nábytek

Plastový zahradní nábytek je především jen pro příležitostné používání. Jeho časté používání vede k opotřebení nábytku a snadno může dojít k jeho prasknutí či mechanickému poškození.

Ratanový a bambusový zahradní nábytek

Tento nábytek je pro velmi náročné zákazníky, kteří si potrpí na luxus a moderní nábytek. Jedná se o bezúdržbový zahradní nábytek, ovšem při koupi musíte počítat s vyšší pořizovací cenou.

Vybrali jste kovový zahradní nábytek?

Rozhodli jste se pro koupi kovového zahradního nábytku? V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zahradní nábytek z hliníku nebo nerezu. Nakupte za více než 5000 korun včetně DPH a ušetříte na dopravě, získáte dopravu zcela zdarma.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá