×
 x 

0

Plastový zahradní nábytek: sestava PROVENCE set antracit

Plastový zahradní nábytek: sestava PROVENCE antracit s šedými poduškami. Rohová pohovka a stolek z imitace umělého ratanu.
Dostupnost: Vyprodáno

15 539,00 Kč
9 750 Kč

Vlastnosti sestavy zahradního nábytku PROVENCE set antracit

  • Materiál: polypropylen
  • Barva konstrukce: antracit
  • Barva polstrů: šedá
  • Sestava: 1 rohová pohovka (196 x 196 x 80 cm, v67 cm) a stolek (59 x 59 x 33 cm)

Sestava zahradního nábytku PROVENCE set antracit

Tato účelná sestava nábytku z imitace umělého ratanu se skládá z rohové pohovky a stolu. Určitě potěší zákazníky, kterým se líbí nábytek z umělého ratanu, ale nechtějí do něj investovat tolik peněz. Plastový zahradní nábytek Allibert je velmi kvalitní a odolný, a přitom cenově výhodnější než populární ratanový zahradní nábytek. Využijete jej jak na zahradě, na terase nebo u bazénu, tak v interiéru.

Tuto sestavu zahradního nábytku dodáváme včetně polstrů.

Konstrukce, výplet i sedáky tohoto setu zahradního nábytku jsou odolné vůči počasí, vodě i UV záření, a tak je můžete bez obav nechat po celou sezónu na terase v dřevěné nebo hliníkové pergole.

Údržba zahradního nábytku z polypropylenu

Plastový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale je téměř bezúdržbový. Když se vám bude zdát zaprášený, stačí jej jen otřít vlhkým hadříkem (případně vodou se saponátem podle znečištění) a nechat oschnout. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky ani oleje na zahradní nábytek.

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá