×
 x 

0

Vybíráte zatravňovací dlaždice a nemůžete se rozhodnout, jestli si vybrat zatravňovací dlaždice z betonu či plastu? Zde jsme Vám k rozhodnutí sepsali výhody plastové zatravňovací dlaždice, které pomohou k Vašemu rozhodnutí.

Výhody plastové zatravňovací dlažby

  • nižší hmotnost plastové zatravňovací dlaždice = rychlé a snadné pokládání, menší náklady na dopravu
  • odolnost plastu vůči přírodním vlivům, UV záření, solím
  • šetrné řešení pro travní systém (plast nečerpá vlhkost drnu)
  • vzhledem k nižší hmotnosti dlaždic je s nimi při pokládce jednodušší manipulace
  • plastové zatravňovací dlaždice lze použít i provizorně na původní terén
  • ekologická nezávadnost

Akce na zatravňovací dlaždice! Množstevní sleva!

Objednejte minimálně 1 paletu plastových zatravňovacích dlaždic (tj. 240 ks) a ušetříte 10 Kč na každém kusu plastové zatravňovací dlaždice.

  • za jednu plastovou zatravňovací dlaždici tak zaplatíte pouhých 39 Kč.

  • metr čtvereční plastové zatravňovací dlažby Vás tak vyjde jen na 312 Kč

plastove zatravnovaci dlazdice

Úsporná plastová zatravňovací dlažba

Díky nízké hmotnosti dlaždic a materiálu, ze kterého se plastová zatravňovací dlaždice vyrábí, jsme schopni zaručit jednu z nejnižších cen plastové zatravňovací dlažby na trhu.

Kde výhodně nakoupit plastové zatravňovací dlaždice

Náš eshop Garden Pardubice nabízí možnost nákupu plastových zatravňovacích dlaždic za super cenu (jedna plastová zatravňovací dlaždice vyjde na 49 Kč, tj. pouhých 392 Kč/m2.)

Plastová zatravňovací dlaždice = 100% ekologický výrobek

Naše plastové zatravňovací dlaždice vyrábíme z recyklovaného plastu HDPE, který žádným způsobem nezatěžuje životní prostředí.

Další obrovská výhoda plastové zatravňovací dlaždice spočívá v tom, že oproti betonové dlaždici se v létě nerozpaluje, čímž neodsává vodu a tak se v ní trávě mnohem lépe daří!

Plastové dlaždice se vyznačují vysokou nosností

Plastové zatravňovací dlaždice, které vyrábíme, mají nosnost až 190t/m2. Lze je nejen použít na zpevnění ploch, ale můžou na nich například parkovat i nákladní automobily. Používají je i Lesy ČR.

Odolnost plastové zatravňovací dlažby a její dlouhá životnost

Plastové zatravňovací dlaždice, které vyrábíme z recyklovaného PE, mají velkou odolnost proti UV záření a kolísání teplot (např. mrazuvzdornost). Naše plastové zatravňovací dlaždice mají dlouhou životnost pohybující se v řádech desítek let. Díky pružnosti použitého materiálu jsou naše plastové zatravňovací dlaždice odolnější než betonová dlažba (nedrolí se).

Jednoduchá manipulace při pokládce plastových zatravňovacích dlaždic

Manipulaci i pokládku plastové zatravňovací dlažby dokáže opravdu každý vzhledem k nízké hmotnosti jednotlivých plastových zatravňovacích dlaždic. Jedna dlaždice váží pouze 538 g. Plastové zatravňovací dlaždice tedy položíte bez použití těžké techniky a odborné pracovní síly. Plastová zatravňovací dlažba se velmi snadno opracovává obvyklými nástroji na dřevo či kov, lehce se vrtá, řeže a spojuje vruty.

Díky nízké hmotnosti jsou nízké náklady na dopravu plastových zatravňovacích dlaždic

Pouze 4,3kg váží 1m2 naší plastové zatravňovací dlažby. V porovnání s betonovou dlažbou např. od společnosti Presbeton, kde 1m2 váží 147,91kg, váží naše plastová zatravňovací dlažba cca o 35x méně.

Na běžně velké parkovací místo před garáží je zapotřebí materiál dovezen např. v kufru auta či vozíku. Nemusíte tedy platit tisíce za dopravu kamionem.

Doprava zdarma při nákupu nad Kč 5 000,- včetně DPH

V případě, že nakoupíte (vč. jakéhokoliv dalšího zboží z našeho eshopu Garden Pardubice) za více jak 5000 Kč, zboží Vám dopravíme zdarma.

Velmi snadná údržba plastových zatravňovacích dlaždic

Jediné, co musíte pro údržbu provádět, je běžné sekání trávy, která vyrůstá z plastových zatravňovacích dlaždic.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá