×
 x 

0

Čekali jste na výprodej zahradního nábytku? Chcete si pořídit kvalitní zahradní nábytek se slevou, ale ještě byste ho rádi využili letošní sezónu? Pak jste tu správně! Garden Pardubice zahájil výprodej zahradního nábytku.

Víte, jaký typ zahradního nábytku si chcete pořídit nebo stále váháte? Na našich stránkách se můžete dočíst více informací, které Vám můžou pomoci v rozhodnutí. Garden Pardubice nabízí kvalitní dřevěný zahradní nábytek, kovový zahradní nábytek a ratanový zahradní nábytek.

Jaký zahradní nábytek koupíte se slevou?

Najdete zde velice kvalitní zahradní nábytek ze starších kolekcí, který je zcela nepoškozen.

Slevy, které jsme pro Vás připravili, nejsou jen v kategorii "Výprodej", slevy najdete v každé sekci zahradního nábytku, ať už jde o dřevěný zahradní nábytek, kovový zahradní nábytek i ratanový zahradní nábytek. Slevy jsou opravdu velké, věříme, že i Vy si vyberete svůj vysněný nábytek za skvělou cenu!

Doprava zahradního nábytku

Dopravu zahradního nábytku od nás dostanete úplně zdarma, pokud bude Váš nákup přesahovat částku 5000 korun včetně DPH .

Nevybrali jste si v našem eshopu?

Navštivte eshop Zahradni-nabytek-vyprodej.eu, kde najdete například zahradní nábytek z expozice za ještě nižší cenu. Jde o nábytek vystavený u nás v obchodě, proto se můžete setkat s lehce vybledlým zahradním nábytkem či poškozeným nábytkem. Záleží opravdu na Vás, jaký typ nábytku zvolíte!

V tomto e-shopu najdete mimo zahradního nábytku i plastové zatravňovací dlaždice, takže pokud zdokonalujete svou zahradu a plastové zatravňovací dlaždice zrovna hledáte, pak můžete nakoupit u nás úplně vše, jak nábytek, tak plastové zatravňovací dlaždice.

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakýkoliv dotaz k našemu zboží, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném čísle, emailem či pomocí formuláře.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá