×
 x 

0

V eshopu Garden Pardubice najdete zahradní lehátka z různých materiálů: ratanová zahradní lehátka, hliníková/kovová zahradní lehátka, dřevěná zahradní lehátka i lehátka z uměléh bambusu. Každý z těchto materiálů má své pro a proti. Nemůžete-li se rozhodnout, které zahradní lehátko vám bude nejvíce vyhovovat, přečtěte si více o materiálech, ze kterých se zahradní lehátka vyrábí.

Váháte, zda si vybrat zahradní lehátko z umělého ratanu, dřeva, kovu nebo umělého bambusu?

Dřevěná zahradní lehátka

V eshopu Garden Pardubice najdete zahradní lehátka z exotického dřeva bangkirai yellow balau. Dřevěná zahradní lehátka sami dovážíme ze zahraničí, a proto nabízíme dřevěná zahradní lehátka za nejnižší ceny.

Proč si koupit dřevěné zahradní lehátko

Dřevěné zahradní lehátko je volbou pro ty, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Dřevěné zahradní lehátko se hodí na terasu klasického rodinného domku nebo pod dřevěnou pergolu. Na rozdíl od nábytku ze smrkového či borovicového dřeva, jsou zahradní lehátka z exotického dřeva bangkirai yellow balau je vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám jako např. zahradní nábytek z teaku.

Exotická dřevina Bangkirai Yellow Balau je pověstná svou vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům a tvarové stálosti.

Nevýhody dřevěného zahradního lehátka

Zatímco zahradní lehátka z umělého ratanu, bambusu či kovu nevyžadují žádnou speciální údržbu, dřevěná zahradní lehátka je třeba pravidelně ošetřovat oleji pro dřevěný zahradní nábytek, které také můžete zakoupit v našem eshopu.

Ratanová zahradní lehátka

zahradni lehatko barcelona1V současnosti jsou velmi oblíbená zahradní lehátka z umělého ratanu. Ratanová zahradní lehátka se lze využít nejen jako zahradní nábytek, ale i v interiéru či zimních zahradách.

Proč si koupit ratanové zahradní lehátko

Zahradní lehátko z umělého ratanu je díky hliníkové konstrukci velmi lehké a nenáročné na údržbu. Umělý ratan vypadá podobně jako přírodní ratan, ale má oproti němu tyto výhody: umělý ratan může mít libovolnou barvu, neláme se a výborně odolává povětrnostním vlivům. Lehátko z umělého ratanu tak nemusíte schovávat, a stačí jej jen otřít.

Kovová zahradní lehátka

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete kovová zahradní lehátka vyrobená z hliníku, nerez oceli a jiných kovů. Hliníková zahradní lehátka se hodí nejen na terasy moderních domů. V naší nabídce najdete polohovatelná kovová zahradní lehátka, skládací zahradní lehátka z kovu, houpací zahradní lehátko z kovu, kovová lehátka s textilním výpletem a ratanovým výpletem.

Proč si koupit kovové zahradní lehátko

Kovová zahradní lehátka májí stejně jako zahradní lehátka z umělého ratanu velkou výhodu v tom, že jsou nenáročná na údržbu, lehká a skvěle vypadají. Ať už se vám líbí designová zahradní lehátka z kovu, nebo upřednostňujete praktická skládací či polohovací kovová zahradní lehátka, věříme, že si v našem internetovém obchodě Garden Pardubice vyberete.

Zahradní lehátka z umělého bambusu

Nabídka zahradních lehátek eshopu Garden Pardubice obsahuje i luxusní zahradní lehátka z umělého bambusu. Zahradní nábytek z umělého bambusu uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Výhody bambusového zahradního lehátka

Zahradní lehátka z umělého bambusu luxusně vypadají, a navíc mají stejné výhody, jako nábytek z umělého ratanu, protože mají nízkou hmotnost a nejsou náročná na údržbu.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá